ATV’nin yeni iddialı Osman Sınav dizisi ilk bölüm hazırlıklarına başladı. Yalnız Kurt dizisinde bilindik o isim kim?

İlk posteri ve tanıtımı yayınlanan Yalnız Kurt dizisi ATV ekranlarında yer alacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sorununu artık nokta koyarak kapatan ATV Yalnız Kurt dizisi ile bu alandaki iddiasını sürdürmeyi planlıyor.

s-d2bc8b58d68c6453bb21d881742c4f980e368da2

Hem Kurtlar Vadisi hem de Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin hayranlarına ve özleyenlerine hitap edecek olan Yalnız Kurt oyuncu kadrosuna her gün bir yeni isim daha ekliyor.

Yine bir Osman Sınav dizisi olacak Yalnız Kurt’un hikâye ve tarzı sebebi ile oyuncu kadrosu gerçekten çok önemli ve bu nedenle de çok merak ediliyor.

0x0-yalniz-kurt-dizisi-ihtisamiyla-geliyor-ilk-fragman-yayinlandi-tozu-dumana-katti-gecmisin-gizli-kalmislari-1637262867412

Türkiye’nin yakın tarihine odaklanan dizide ülkeyi karıştırmak isteyen gizli bir örgütün yıkıcı ve karışık planlarını ve buna karşı verilen mücadeleyi kurgu olarak anlatıyor olacak.

Merakla beklenen Yalnız Kurt dizisinde bilindik o isim kim? Yalnız Kurt kadrosuna dahil olan yeni isim nedir? Yalnız Kurt oyuncu kadrosu hangi isimlerden oluşuyor?

menajerimi-a-204717ZB

Yönetmen koltuğunda M. Çağatay Tosun'un olduğu, senaryosunu ise Murat Koca ve Alper Erze'nin kaleme aldığı yeni dizi Yalnız Kurt oyuncu kadrosunda Cihan Ünal, Damla Colbay, Kürşat Alnıaçık, Murat Han, Hasan Deniz Yaran, Polat Bilgin ve Deniz Evin şimdiye kadar duyurulan başarılı isimlerdi.

Genco Özak Adım Farah dizisine katıldı! Genco Özak Adım Farah dizisine katıldı!

Yalnız Kurtla dizisine renk katacak ve beklenen bir diğer isim daha belli oldu.

Netflix’te yayınlanan ‘Call My Agent’ dizisinin uyarlaması olan Menajerimi Ara Dizisi’nin tanıdık simalarından birisi.

menajerimi-a-154813FH

Menajerimi Ara dizisinde gösterdiği oyunculuk performansı ile büyük beğeni toplayan dizinin kötü ve kıskanç karakteri, Barış Falay’ın üvey kızı rolünde olup gerçek kızı Dicle’ye hayatı zindan etmeye çalışan Beren.

Yaprak Medine bilindiği üzere Menajerimi Ara dizisinde Beren karakterine başarı ile hayat veriyordu.

yaprak-medine-kimdir-boy-kilo-5f16a633c4e65-2

45 Bölüm süren Menajerimi Ara dizisi sonrası, bir dönem Son Yaz dizisinde rol alan genç yetenek artık Yalnız Kurt oyuncu kadrosunda olup ATV ekranlarında karşımıza gelecek.