Yakamoz S-245 dizisi yepyeni bir konu ile izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Dizi hem oyuncu kadrosu açısından hem de konusu bakımından gündemde yer almayı başardı. Dizinin konusu, oyuncu kadrosu ve nerede yayınlanacağı merak konusu oldu.

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan fragmanı ile büyük ilgi toplayan Yakamoz S-245 dizisi izleyicilerden tam not almayı başarmıştı. Yakamoz S-245 dizisi hikayesi ile dizi severleri ekranlara kilitleyeceğe benziyor. Öte taraftan dizinin oyuncu kadrosunda da birbirinden başarılı isimlerin yer alması da gözlerden kaçmadı. İşte merak edilenlerin hepsi haberimizin detaylarında…

Perihan Ünlücan Arka Sokaklar'a veda etti! Perihan Ünlücan Arka Sokaklar'a veda etti!

111

Yakamoz S-245 Dizisi Konu Ne?

Yönetmen koltuğunda Tolga Karaçelik ve Umut Aral’ın oturduğu Yakamoz S-245 dizisi konusu ile dizi severlerin ilgisini çekmişe benziyor. Yakamoz S-245 dizisi Jacek Dukaj'ın bilimkurgu romanı The Old Axolotl'dan esinlenerek çekilen Into The Night dizisinin evreninde geçecek. Bundan dolayı dizinin konusu oldukça merak ediliyor.

Yakamoz S-245 dizisi konusu ile gündeme bomba gibi düştü. Dizi denizaltı ile yürütülen bir araştırmaya katılan deniz biyoloğu Arman, dünyayı altüst eden bir felaketten sonra mürettebatı ile birlikte verdiği ölüm kalım mücadelesini ele alıyor. Yakamoz S-245 dizisinin konusu dizi severler tarafından oldukça beğenilmişe benziyor.

2_1280x720-141

Yakamoz S-245 Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kim Var ve Nerede Yayınlanacak?

En popüler dijital platformlar arasında yer alan Netflix’te yayınlanacak olan Yakamoz S-245 dizisi oyuncuları merak konusu oldu.  Dizinin oyuncu kadrosunda birbirinden yetenekli isimler yer aldı. Merakla beklenen Yakamoz S-245 dizisi 20 nisan 2022 tarihinde Netflix’te yayınlandı. İzleyici ile buluşan Yakamoz S 245 dizisi hem konusu bakımından hem de oyuncu kadrosu açısından dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Netflix’in son zamanlarda yayınlanan dizileri arasında yer alan Yakamoz S-245 dizisi oyuncu kadrosu ile de oldukça dikkat çekti. Dizinin başrolünde, Kıvanç Tatlıtuğ, Özge Özpirinçci, Ertan Saban olduğu dizide Ece Çeşmioğlu, Jerry Hoffmann, Ecem Uzun, Meriç Aral, Ersin Arıcı, Onur Ünsal, Güven Murat Akpınar ve Hakan Salınmış gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

Yönetmen koltuğunda Tolga Karaçelik ve Umut Aral’ın oturduğu Yakamoz S-245 dizisi yayınlandığı ilk günden bu yana izleyiciler tarafından tam not almışa benziyor. Dizinin hem oyuncu kadrosu hem de konusu son zamanların en çok dikkat çeken senaryosu arasında yer alıyor. Dizinin başrolünde Kıvanç Tatlıtuğ ile Özge Özpirinçci’ nin performansı da izleyiciler tarafından oldukça beğenildi.