Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Yağmur Ünal ve Irmak Ünal Felekten Bir Gece Yaşadı! O Anlar Kamerada

Magazin

5 Ağustos 2018 Pazar 13:15:04

Yağmur Ünal ve Irmak Ünal Felekten Bir Gece Yaşadı! O Anlar Kamerada

Cihan Ünal ve Türkan Şoray’ın kızları Yağmur Ünal ile güzel oyuncu Irmak Ünal dün gece felekten bir gece çaldı! Eğlence çıkışı görüntülenen Yağmur Ünal Irmak Ünal ikilisinin yanında Survivor’dan tanıdığımız Survivor Anıl, Anıl Tetik’te vardı! Yağmur Ünal mekan çıkışında ayakta durmakta zorlandı, çöp kutularının içine düştü! İşte o anlar ve olaylı gece…

Uzun zamandır ortalıkta gözükmeyen Yağmur Ünal Irmak Ünal kardeşler dün akşam görüntülendi! Magazin muhabirlerinin izini sürdüğü kardeşlerin yanında adı Irmak Ünal’la anılan Survivor Anıl, Anıl Tetik’te vardı! Irmak Ünal’la Anıl Tetik’in eğlence mekanında birlikte şarkılar söyledikleri ve sıcak anlar yaşadığı öğrenildi. İkili çıkışta el ele görüntülenince panikleyip hemen birbirlerinden uzaklaştı! Irmak Ünal, sevgilisi Kasım Garipoğlu’nu ablası Irmak Ünal’la tanıştırdı.

Yağmur Ünal, alkolü fazla kaçırınca muhabirlerin ve kameraların soruları ve ışıkları karşısında sendeledi. Ayakta durmakta zorluk çeken Yağmur Ünal’a ablası Irmak Ünal koltuk çıksa da topuklu ayakkabı giyen Yağmur Ünal bir anda kendisini yerde buldu! O anlar kameralara yansıdır. Alkolü fazla kaçıran Yağmur Ünal’a anne Türkan Şoray ve baba Cihan Ünal’dan nasıl tepki geleceği merak ediliyor.

SURVİVOR ANIL IRMAK ÜNAL’LA BİRLİKTE Mİ?

Survivor’dan tanıdığımız Anıl Tetik ile 7 yıllık evliliğini bitiren anne Irmak Ünal’ın birliktelik yaşadığı iddia ediliyordu. Dün akşam Yağmur Ünal’la Irmak Ünal’ın olaylı gecesinde Anıl Tetik’in de yer aldığı ancak magazincilere çok fazla gözükmeden oradan ayrıldığı öğrenildi. Irmak Ünal, Anıl Tetik’ten 13 yaş büyük.

Olaylı gecede Yağmur Ünal’da sevgilisi Kasım Garipoğlu ile ablası Irmak Ünal’ı tanıştırdı. Ablasıyla çıkışta zor anlar yaşayan Yağmur Ünal, talihsiz bir kaza geçirerek çöp kovasının içine düştü. Topuklusun azizliğine uğrayan Yağmur Ünal’ı ablası hemen kaldırarak arabaya bindirdi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı