Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Yağmur Aydan, Aşk ve Mavi’de! Aşk ve Mavi Yağmur Aydan Kimdir?

Dizi Haberleri

16 Ağustos 2017 Çarşamba 13:41:16

Yağmur Aydan, Aşk ve Mavi’de! Aşk ve Mavi Yağmur Aydan Kimdir?

Geçtiğimiz hafta 2.sezon çekimlerine başlanan, Atv ekranlarının sevilen dizisi Aşk ve Mavi’nin 2.sezon kadrosuna sürpriz bir isim katıldı.

Yağmur Aydan, Aşk ve Mavi'de! Aşk ve Mavi Yağmur Aydan Kimdir?

Çekimleri Ürgüp’de gerçekleştirilen Aşk ve Mavi için yeni sezon hazırlıkları başlarken, yeni sezonda diziye katılacak oyuncular için cast çalışmaları da devam ediyor.

Yeni sezonda 2 ismin katılması beklenen Aşk ve Mavi’de ilk isim 2015 Best Model birincisi Yağmur Aydan oldu.

Daha önce yine Atv ekranlarında yayınlanan Kehribar isimli dizi yanı sıra İkimiz Bir Dünya isimli sinema filminde rol alan Aydan, Aşk ve Mavi’nin yeni sezonunda öne çıkan isimler arasında yer alacak.

Dizinin başrol oyuncusu Burcu Kıratlı’nın canlandırdığı Mavi’nin yakın arkadaşı olarak diziye katılacak olan isimin performansı dizinin takipçileri tarafından merakla beklenmeye başlandı.

YAĞMUR AYDAN KİMDİR?

Türkiye’nin Best Model’i seçilen Yağmur Aydan, modellikten oyunculuğa hızlı bir geçiş yaptı. 2015 Best Model Turkey güzellik yarışmasında birinci seçilen Aydan, yarışmadan bir hafta sonra aynı anda hem film hem de dizi teklifi alarak Türkiye’de bir ilke imza attı. 1993 yılında Adana’da doğan Yağmur Aydan, Yeditepe Moda Tasarım Bölümü okudu. 2015 Best Model Of Turkey yarışmasına katılarak ve birinci olması sonrasında ilk dizi oyunculuğu deneyimini Kehribar dizisinde yaşamıştır.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı