Fox TV'de ekrana gelen Yabani dizisinde hiç beklenmedik bir hatalı çekim yayınlandı. Dizideki bu hata sosyal medyanın gündemine oturdu.

Zamanın Kapıları dizisine 4 bomba isim birden! Zamanın Kapıları dizisine 4 bomba isim birden!

FOX TV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Yabani, her bölümüyle izleyici kitlesini genişletmeye ve rekorlar kırmaya devam ediyor. Başrollerinde Halit Özgür Sarı, Simay Barlas, Yurdaer Okur ve Dolunay Soysert gibi yetenekli oyuncuların yer aldığı dizi, her bölümüyle merak uyandırıyor ve konuşulmaya devam ediyor. Dizide yaşanan son gelişmeler ve ortaya çıkan çekim hatası, izleyicilerin dikkatini çekti. Yabani dizisinin son bölümünde, Umut karakteri Ramiz Mullamusa'nın diziye veda ettiği sahne geceye damga vurdu. Ancak bu sahnede ortaya çıkan bir çekim hatası, dikkat çeken detaylardan biri oldu.

Dikkat Çeken Çekim Hatası

Dizide Umut karakterine bir araba çarptığı sahnede, başlangıçta her şey normal gibi görünüyor. Ancak araba çarpmasının ardından, beyaz tişörtlü bir kişinin havaya uçtuğu görülüyor. Yani araç çarpması sonrası fırlayan kişinin farklı biri olduğu aşikar. Tişörtlerin aynı olmasına dahi önem verilmemiş. Bu, dizi izleyicileri tarafından dikkatle incelendi ve sosyal medyada da gündem oldu. Umut karakterinin yere düştüğü sahnede ise her şey normale dönerken, bu ani değişim izleyicileri şaşırttı.