Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

World War Z 2 filmine rötar geldi!

Film Haberleri

9 Şubat 2017 Perşembe 01:05:06

Son Güncelleme: 09/02/2017 01:06:28

World War Z 2 filmine rötar geldi!

2013 yılında vizyona giren World War Z filmi ile Dünya çapında 540 milyon dolar hasılat elde eden korku ve gerilim filminin devam serisinin ertelendiği duyuruldu.

World War Z 2 filmine rötar geldi!

İlk filmde olduğu gibi ikinci filmde de başrolünde Brad Pitt’in yer alacağı World War Z 2 filminin planlanan vizyon tarihi yaklaşmasına rağmen çekimleri başlanmamıştı.

9 Haziranda vizyona girmesi planlanan filmi yönetmesi beklenen J.A. Bayona’nın proje ile ilişiğini kesmesi sonrası da yeni bir yönetmenle anlaşıldığında dair herhangi bir duyuru yapılmadı.

Ayrılık sonrası Brad Pitt’in efsane filmlerinden Se7en ve Fight Club’da birlikte çalıştığı David Fincher’in adı da geçse de o da resmiyet kazanmamıştı.

Paramount tarafından, Zombie Survival Guide kitabından esinlenerek beyazperdeye sürülen film World War Z’nin ikinci filmi ile birlikte Friday the 13th filmine de erteleme geldiği duyuruldu.

Friday the 13th’nin de ertelemesi ile birlikte 13 Ekim’e onun yerine, Darren Aronofsky’ın yönetmenliğini yaptığı, Jennifer Lawrance, Javier Bardem, Michelle Pfeiffer, Domhnall Gleeson ve Ed Harris gibi isimlerin yer aldığı Mother filmin konuldu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı