Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Whitefest’te Berkay sahne aldı

Magazin

24 Ocak 2017 Salı 17:53:42

Whitefest’te Berkay sahne aldı

Uludağ’da sahneye çıkan Berkay, şarkılarıyla zirveyi ısıttı. Uludağ’da sahne alan Berkay, hayranlarına unutulmaz anlar yaşattı.

Whitefest'te Berkay sahne aldı

Sevilen şarkılarını söyledikten sonra arabesk şarkılara geçen Berkay’a seyirciler de eşlik etti. Berkay yaklaşık 2 saat sahnede kaldı.

Mart ayında ‘Yansıma’ isimli albümle hayranlarıyla buluşacağını belirten Berkay, “Bu albüm pop tarzı şarkılardan oluşacak. Aslında herkes benden arabesk bekliyordu.

Fakat öyle bir şey olmayacak. Çünkü daha önceki çalışmamız bir proje ürünüydü, keyifle yaptık ve 60 bin sattık. İyi bir rakamdı. Yeni albümümüz tamamen pop olacak. Artık benden arabesk beklemesinler” dedi.

Konser öncesi soruları cevaplayan Berkay, performansını günde 6 saat uyuyarak ve spor yaparak yakaladığını belirtti. Berkay, “Sahnede ise ekip arkadaşlarımın mutlulukları bana ayrı bir enerji ve heyecan veriyor” dedi.

2017’de baba olacağını anlatan Berkay, “Eşim Özlem 2.5 aylık hamile. Henüz bebeğimizin cinsiyeti belli değil, fakat bizim için önemli olan sağlıklı olması. Bana bu heyecanı yaşatan eşime binlerce teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı