Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Volkan Demirel’in eşi, ikinci çocuğunu su’da doğuracak

Magazin

15 Ağustos 2017 Salı 16:58:51

Volkan Demirel’in eşi, ikinci çocuğunu su’da doğuracak

Fenerbahçe’nin milli kalecisi Volkan Demirel’in eşi Zeynep Demirel, doğacak olan ikinci çocuklarını su’da doğal olarak doğurmayı planlıyor.

Volkan Demirel'in eşi, ikinci çocuğunu su'da doğuracak

Yade adında 3.5 yaşında bir kızları bulunan çift, ikinci kızlarını çocuklarına almak için sabırsızlanırken, Zeynep Demirel’in ünlü isimlerin tercih ettiği su da doğum tekniğini kullanmaya niyetli olduğu öğrenildi.

Sabah’dan Bülent Cankurt’un yazısına göre, ikinci çocuklarını Bodrum Turgutreis’de tatil yaparak beklemeye başladı. Zeynep Demirel’in ikinci kızını da Turgutreis’de ki evinde su da doğuracağını iddia etti.

Yazısında, “Şubat ayında Youtube kanalında ikinci bebeğine üç aylık hamile olduğunu açıklayan Zeynep Demirel, ikinci kızını suda normal doğum yöntemiyle dünyaya getirmeye karar vermiş. Arkadaşımın söylediğine göre, hastane yerine de Turgutreis’teki evlerini tercih eden Zeynep Hanım’ın doğumuna, bir doktor ile bir ebe girecekmiş.” dedi.

Yazısının devamında ise şunları söyledi: “Zeynep Demirel; belki de doğum sürecini Youtube kanalından paylaşabilmek, diğer kadınlara örnek olabilmek için böylesi farklı bir deneyim yaşamak istemiş olabilir. Bu arada bir blogda, suyun doğum ağrılarını aldığını okudum. Ancak doğum süreci biraz uzun sürebiliyormuş. Bu yüzden tezcanlı Volkan Demirel’in, eşinin doğurmasını beklerken dokuz doğuracağından şüphem yok.”

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı