Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Victoria Secret’in Melekleri yılbaşında TLC Tv’de!

Televizyon

24 Aralık 2016 Cumartesi 01:06:17

Son Güncelleme: 24/12/2016 01:06:28

Victoria Secret’in Melekleri yılbaşında TLC Tv’de!

Victoria’s Secret melekleri bu yıl New York podyumunda göz kamaştırıyor. Dünyanın en ünlü defilesinde bu sene ilk kez kanatlarını takan yeni meleklerde yer alıyor.

victoria secret melekleri 2016 yılbaşında tlc tv'de

Dünyanın en ünlü defilesinde bu sene Adriana Lima, Alessandra Ambrossio, Behati Prinsloo, Candice Swanepoel ve Lili Aldridge gibi tecrübeli meleklere, ilk kez kanatlarını takan yeni melekler eşlik ediyor. Moda, fantezi ve eğlence dolu gecede izleyeceğimiz sanatçılar ise genç yıldız Selena Gomez, Ellie Goulding ve The Weeknd.

İlk kez Paris’te gerçekleşecek olan Victoria’s Secret Fashion Show 2016’da, altı ana tema altında toplam 82 farklı kombin izleyeceğiz. Defilenin yıldız parçası ise 9 binden fazla mücevher işlemesine sahip, 3 milyon dolar değerindeki Bright Night Fantasy Bra. Jasmine Tookes’ın taşıyacağı sütyen, mücevher tasarımcısı Eddie Borgo imzası taşıyor ve AW Mouzannar tarafından tamamen el yapımı olarak üretilmiş.

Moda, fantezi ve eğlence dolu gecede bu sene izleyeceğimiz sanatçılar ise Grammy ve Altın Küre ödüllü Lady Gaga, 4 Grammy ödülüne sahip Bruno Mars ve 2 Grammy ödüllü The Weeknd.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı