Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Veysel Mutlu’ya Beyazıt’tan güzel haber

Televizyon

23 Aralık 2017 Cumartesi 20:33:04

Veysel Mutlu’ya Beyazıt’tan güzel haber

Veysel Mutlu pazarcılık mesleğini bıraktı, şarkıcılığa adım attı.

Portakal sattığı sırada söylediği şarkı ile bir anda ünlenen pazarcı Veysel Mutlu, geçtiğimiz hafta katıldığı Beyaz Show programına geçtiğimiz yayında tekrar katıldı. Beyazıt Öztürk tarafından kendisine verilen müjde sonucunda büyük bir şaşkınlık yaşayan ve şaşkınlığını gizleyemeyen Veysel Mutlu, Beyazıt Öztürk’ün boynuna sarılarak birkaç saniye boyunca şaşkınlığını atamadı.

Kanal D ekranlarında haberi açıklayan Beyazıt Prodüktör Polat Yağcı‘nın Veysel Mutlu’ya yardımcı olacağı ve şarkısını resmi olarak profesyonel bir şekilde çıkarması için gerekli olan adımları atacak ve bu konuda kendisinin yanında olacak olduğunun haberini verdiğine değindi.

Ünlendin!

Beyazıt daha sonrasında Veysel Mutlu’ya ”artık ünlüsün ve milyonlar tarafından tanınıyorsun” ifadelerini kullanırken bu açıklamalar karşısında 10 yıldır pazarcılık yapan ve hayatı bir anda değişen Veysel Mutlu’nun şaşkınlık içerisinde kaldığı göze çarptı. Bazı sosyal medya kullanıcıları Veysel Mutlu’dan önce sesi güzel binlerce insanın olduğunu, burada haksız bir durumun olduğunu ifade ederken, bazı kullanıcılar ise 22 yaşındaki pazarcının bu sektörde pek fazla ilerleyemeyecek olduğunu iddia etti. Beyazıt Öztürk’ün konuğu olan pazarcının gelecek haftalarda yeni şarkılar çıkarabileceği tahmin ediliyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı