Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ver Gazı Programı Başvuruları Mustafa Sandal

Televizyon

15 Temmuz 2018 Pazar 23:24:18

Ver Gazı Programı Başvuruları Mustafa Sandal

Ver Gazı programında ödül ne olacak? Ver Gazı ne zaman hangi kanalda başlayacak? Fox TV ekranlarının yeni yarışması Ver Gazı başlıyor! Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal’ın sunacağı Ver Gazı yarışması başlıyor!  Mustafa Sandal, Ver Gazı ile 100.000 TL’lik Bitcoin dağıtmaya geliyor… Peki Ver Gazı yarışmasına nasıl katılabiliriz, başvurular nasıl yapılır? Sizler için hazırladık…

FOX TV ekranlarında yeni bir yarışma programı başlıyor! Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal’ın sunuculuğunda başlayacak yeni yarışma programı Ver Gazı’nın formatı da belli oldu. Ver Gazı’nın ödülü de bayağı farklı! Mustafa Sandal, 100.000 TL değerinde bitcoin dağıtacak! En son O Ses Türkiye programında jüri koltuğunda oturan Mustafa Sandal’ı şimdi yeni sezonda Ver Gazı yarışmasında izleyebileceğiz.

Bir konferansa katılan Mustafa Sandal, yeni programı Ver Gazı ile ilgili tüm detayları izleyenlerine aktardı. Ver Gazı yarışma programının formatı hakkında açıklamalarda bulunan Mustafa Sandal, ödülün bitcoin üzerinden verileceğini açıkladı. Son yıllarda gündeme gelen ve ülke paralarından daha değerli konuma yükselen coinlere yönelik bu adım bakalım Ver Gazı yarışmasında yarışmacıları nasıl bir rekabete sokacak?

VER GAZI PROGRAMI BAŞVURULARI NASIL YAPILIR?

FOX TV ekranlarının yeni yarışma programı Ver Gazı’da başvurular başladı! 100.000 TL değerinde Bitcoinin sahibini bulacağı yarışmanın başvuru formuna FOX VER GAZI başvuru formu linkinden ulaşabilirsiniz..

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı