Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Vefasız Demet Akalın! Kuzeninden Akalın’a şok suçlama

Magazin

25 Ağustos 2017 Cuma 15:45:43

Vefasız Demet Akalın! Kuzeninden Akalın’a şok suçlama

Pop’un kraliçesi olarak anılan, son günlerde üstlerinde kara bulutlar gezen Demet Akalın, eğer iddialar doğru ise büyük bir vefasızlık örneğine imza attı. Kuzeni sosyal medyadan yaptığı paylaşım ile herkesi şaşırttı.

Vefasız Demet Akalın! Kuzeninden Akalın'a şok suçlama

Sosyal medya hesaplarından yaptığı çağrılar ile, insanları bağış’a teşvik eden, zor durumda olan insanlara yardım elini uzatan Demet Akalın’ın kendi kuzenine yardım etmediği iddia edildi.

Evlerine haciz gelmesi sonrasında eşi ile arasında soğuk rüzgarlar estiği hatta boşanma noktasına geldikleri iddia edilmiş, ancak Akalın bu haberleri sert bir dil ile yalanlamıştı.

Şu günlerde hakkında çıkan haberler ile ilgili oldukça gergin olan ünlü şarkıcı Demet Akalın’ın kuzeni, Akalın’ın sayfasına yazarak şok suçlamalarda bulundu. Mesajları okuyan Akalın takipçileri ise eğer bu haberler doğru ise kraliçeye yakışmamış dedi.

İşte Demet Akalın’ın kuzeninin o suçlamaları:

“Benim beyin kanseri çocuğuma yardım etmedi. Bir çantaya milyarlar vermesini bilir ama kendi öz kuzeninin çocuğuna yardım etmedi. Çocuğum şuan kör oldu kör.

Kendi kuzeninin çocuğuna yardım etmedi. Defalarca aradım telefonlarımı engelledi. Benim çocuğum 30 bin lira için kör kaldı.”

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı