Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Vatanım Sensin’in Ali Kemali Kubilay Aka diziden ayrıldı

Dizi Haberleri

25 Ağustos 2017 Cuma 17:59:04

Vatanım Sensin’in Ali Kemali Kubilay Aka diziden ayrıldı

Kanal D’de Perşembe günleri ekrana gelen, Taylan biraderlerin yönetmenliğini yaptığı reyting rekortmeni dizi Vatanım Sensin dizisinde yeni sezon öncesinde şok bir ayrılık yaşandı.

Vatanım Sensin'in Ali Kemali Kubilay Aka diziden ayrıldı

Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in başrollerini paylaştığı dizi de, iki çiftin canlandırdığı Cevdet ve Azize çiftinin evlatlık çocukları olan Ali Kemal’i canlandıran Kubilay Aka diziden ayrıldı.

Geçtiğimiz sezon dizinin senaristliğini üstlenen Nuran Evren Şit’in görevini bırakması sonrası, Uygar Şirin’in görevi devraldığı dizi de, yeni sezonun yazılan senaryosu beğenilmemiş, yeniden kaleme alınmıştı.

Kubilay Aka ile rol arkadaşı Miray Daner’in birbiri ile yakınlaşması dizi de iki kardeşi oynamaları nedeni ile dizinin yapımcısı Nermin Eroğlu’nu çileden çıkarmıştı. Krize yol açan bu durum iki oyuncunun beraberliğinin kısa sürmesine neden oldu.

Senaryo gereği birlikte büyüdükleri Yıldız’a aşık olan Kubilay, öz kardeşler olmasa bile Türk örf ve adetleri nedeni ile eleştirilmesine neden oldu. Yine de bunun bir senaryo olması ve rolünü hakkı ile yerine getirmesi nedeni ile ayrılığın arkasında ki sebebin bu olmadığı öğrenildi.

Başarılı genç oyuncunun yeni sezonda bir başka dizi ile daha iyi şartlarda anlaşmış olması nedeni ile diziden ayrıldığı iddia edildi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı