Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Vatanım Sensin’e senarist takviyesi

Dizi Haberleri

28 Ocak 2017 Cumartesi 16:58:11

Vatanım Sensin’e senarist takviyesi

Kanal D ekranlarında Perşembe akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Vatanım Sensin’de yaşanan ayrılık nedeni ile, yeni bir senarist yapım ekibine dahil edildi.

Vatanım Sensin'e senarist takviyesi

O3 Medya’nın yapımcılığını üstlendiği başrollerini Halit Ergenç, Bergüzar Korel ve Onur Saylak’ın paylaştığı, Yağmur ve Durul Taylan’ın yönetmenliğini üstlendiği dizinin ekibinde önemli bir değişiklik yaşanıyor.

FETÖ okullarının propagandası yaptığı iddiaları nedeni ile gazeteler’de FETÖCÜ senarist olarak adı yazılan, dizinin proje tasarımını ve senaristliğini yapan Necati Şahin ile bu gelişmeler üzerine yollar ayrılmıştı.

Vatanım Sensin’in 11. bölümünde, Necati Şahin’in adının çıkarılması sonrasında tek başına kalan Nuran Evren Şit’e yeni bir partner geldiği öğrenildi.

Daha önce Hanımın Çiftliği, Kaçak gibi dizilerde görev alan ve son olarak Show Tv’nin kısa sürede final yapan İstanbul Sokakları dizisinde de görev alan isim artık Vatanım Sensin’in ekibinde yer alıyor.

Vatanım Sensin’in öyküsü artık Nuran Evren Şit ile, 1997 yılından bu yana sektörde görev üstlenen Zülküf Yücel‘e emanet.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı