Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Vatanım Sensin’de Casus Okan Yalabık!

Dizi Haberleri

4 Mart 2017 Cumartesi 13:53:47

Son Güncelleme: 04/07/2018 13:34:21

Vatanım Sensin’de Casus Okan Yalabık!

Kanal D’nin sevilen reyting rekortmeni dizisi Vatanım Sensin’e Muhteşem Yüzyıl’da Halit Ergenç ile birlikte rol alan isimlerden takviye devam ediyor. Muhteşem Yüzyıl’ın Pargalı İbrahim Paşa’sı Okan Yalabık, bir kez daha Halit Ergenç ile aynı set’te!

Vatanım Sensin'de Casus Okan Yalabık!

Vatanım Sensin dizisi daha öncede Muhteşem Yüzyıl’da yer alan bir oyuncuyu daha kadroya katmış, konuk oyuncu olarak bir kaç bölüm yer almıştı. Muhteşem Yüzyıl’ın Hatice Sultan’ı olan Selma Ergeç, dizi de Halide Edib Adıvar karakterini canlandırmış, direnişin önemli isimleri arasında yer almıştı.

Dizi de bir başka ‘Muhteşem’ buluşma daha gerçekleşti. Sultan Süleyman rolü ile yakın dostu ve sadrazam’ı olan, ancak sonradan infaz ettirdiği Pargalı İbrahim Paşa’yı canlandıran Okan Yalabık, İtilaf devletlerinin casusu olarak dizinin oyuncu kadrosuna katıldı.

Mustafa Kemal Paşa’nın, Conkbayır’ında bozguna uğrattığı düşmanlar arasında yer alan ve ölen General Richard Hamilton’un oğlu olan bir karakter olacak!

İtilaf devletleri tarafından İzmir’e casus olarak gönderilen isim, babasını bozguna uğratan Mustafa Kemal Paşa ile tanışmak için sabırsızlanmaktadır.

Casus’un ilk hedefi, hain Tevfik’dir! İtilaf devletlerinin amacı, casus Hamilton üzerinden Tevfik’i Eşref Paşa’nın yerine geçirmektir.

İşte Okan Yalabık’ın göründüğü yeni bölümün fragmanı

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı