Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Vatanım Sensin bugün özetsiz olarak ekranlara gelecek!

Dizi Haberleri

23 Mart 2017 Perşembe 14:52:08

Vatanım Sensin bugün özetsiz olarak ekranlara gelecek!

Kanal D’de ekranlara gelen, Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in başrollerini paylaştığı sevilen dizi Vatanım Sensin, bugün ekranlara gelen bölümü ile özetsiz olarak yayınlanacak.

Vatanım Sensin bugün özetsiz olarak ekranlara gelecek!

Son 2 haftadır reytinglerde ki liderliğini yeni başlayan Çoban Yıldızı dizisine kaptıran Vatanım Sensin, saat 19.30-21.00 arası ekranlara gelecek olan Cumhurbaşkanı ile Gündem Özel programı nedeni ile özetsiz ekranlara gelecek.

Yeni bölümü ile 21.00’da Kanal D ekranlarında başlayacak olan diziyi kaçırmak istemeyenlerin, 21.00’da ekranları başında hazır olması gerekiyor!

Vatanım Sensin 20.Bölümünde Neler Olacak?

Cevdet, Teğmen Leon’u vuran Hilal ve Ali Kemal’i kurtarabilmek için büyük çaba sarf ediyor!

Bir taraftan İngiliz casus Charles’ın entrikalarıyla başa çıkmak zorunda olan Cevdet, diğer taraftan da Teğmen Leon’u vuran Hilal ve Ali Kemal’i kurtarmak zorundadır. Müzayedeye gönderdiği bombayla hayatta olduğunu ve mücadeleye devam edeceğini ilan eden Eşref Paşa, düşmanla masaya oturur. Cevdet ise Selanik’te olduğu gibi vatanın bir kez daha satılmasını önlemek adına her şeyi yapmaya yazırdır.

Azize’nin hamile olduğunu anlayan Hasibe, Cevdet’in de bunu bilmeye hakkı olduğunu düşünür. Azize’ye gerçeği söylemesi için yalnızca bir günlük mühlet verir.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı