Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Vatanım Sensin 16. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Dizi Haberleri

9 Şubat 2017 Perşembe 22:26:26

Son Güncelleme: 04/07/2018 16:45:54

Vatanım Sensin 16. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?

Vatanım Sensin de ailesini korumaya çalışan Cevdet, ailesinin verdiği tepki ile neye uğradığını şaşırıyor. Peki son bölümün ardından 16 Şubat Perşembe günü ekranlara gelecek olan Vatanım Sensin 16.Bölüm Fragmanı paylaşıldı mı?

Vatanım Sensin 16.Bölüm Fragmanı Son Bölüm Özeti

Vatanım Sensin son bölümünde Mustafa Kemal Paşa’nın emrine giren Cevdet, bundan sonra sadece Yunan ordusuna değil, Eşref Paşa’ya da rol yapmak zorunda kalacaktır.

Her an açığa çıkma riski ile gizli görevini sürdürürken, yeni görevi ile birlikte daha da zor bir vazife üstlenmiş, tehlikenin boyutu artmıştır.

Azize, Cevdet’in kendisini boşaması sonrasında hayatı ile ilgili kararlar almaya başlar. Vasili ise, Türk mahallesi ile ilgili emrini duyurur.

Türk mahallesinde ki evlerin derhal boşaltılmasını, burada ki Türk ailelerin de sürgün edilmesi emrini verir.

Cevdet’in ailesinin de içinde olduğu sürgün edilecek kişiler içinde yer alması, Cevdet’in ailesini korumak adına bir plan hazırlamasına neden olur ancak Azize’nin vereceği karar herkesi şaşkına çevirecektir.

Vatanım Sensin Son Bölüm Fragmanı izle

Vatanım Sensin Son Bölümünde Yaşananlar:

Cevdet’in Tevfik’i köşeye sıkıştırması ile Eşref Paşa’nın eline geçen silahlar tüm dengeleri değiştirecektir. Şayet Nazilli de Türkler zafer kazanırsa Cevdet’in Yunan Ordusu ile işi bitecek ve ailesine kavuşacaktır. Cevdet’in eski Osmanlı üniformasını istemesi Azize’yi yeniden ümitlendirir.

Tevfik yaptığı savunmayla namlunun ucundan kendini sıyırsa da henüz başına açılacak büyük dertten habersizdir. Mustafa Kemal’den Cevdet’e gelen mektup ise olayların tüm seyrini değiştirir.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı