Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Vatanım Sensin 13.Bölüm Fragmanı – Cevdet Eşrefi öldürecek mi?

Dizi Haberleri

19 Ocak 2017 Perşembe 20:03:27

Son Güncelleme: 04/07/2018 21:02:34

Vatanım Sensin 13.Bölüm Fragmanı – Cevdet Eşrefi öldürecek mi?

Vatanım Sensin’in yayınlanan son bölümünde oğlu Eşref’in elinde olan Kumandan’ın gözü döner. Cevdet’e Eşref’i öldürme emrini verirken, bir başka yunan askerine de Albay Cevdet’i öldürme emri verir. Vatanım Sensin 13.bölüm fragmanında ortalık karışıyor.

Vatanım Sensin 13.Bölüm Fragmanı - Kumandan Cevdet'in ölüm emrini verir

Albay Cevdet’in, kızı Hilal’i kurtarmak için yaptığı plan başarı ile sonuçlanmış, Kumandan’ın oğlu Leon pusuya düşürülüp ele geçirilir. Bu hamle, Cevdet’in, kızının hayatını şimdilik kurtarmasını sağlamıştır.

Kumandan Vasilli’nin oğlunun hayatını tehlikeye atmayacağını düşünen Cevdet, Vasilli’nin planını öğrendiğinde şaşkın döner. Bu hareket, Cevdet’in hesap ettiğinin dışında olur.

Kızının kurtarılması için yapılan bu hamle, Kumandan Vasilli’nin, Cevdet’ten iyice şüphelenmesine neden olur. İşini riske atmayan Kumandan, askerine eğer Cevdet, Eşref’i vurmazsa, Cevdet’i vur emri verir.

İyice zor duruma düşen Cevdet, silahları bulmaktan başka çaresi kalmadığını fark eder. Yaşayacaklarından habersiz olan hain Tevfik ise silahları kaçırmanın peşindedir.

Tevfik ile ilgili tüm gerçeklere ulaşan ve onu esir eden Eftelya, tüm bu gerçekleri anlatmak için Azize’nin yanına gider.

Vatanım Sensin 13.Bölüm Fragmanı izle

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı