Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Vatan Caddesi Otobüs Patlaması! Terör Saldırısı mı?

Genel

12 Temmuz 2018 Perşembe 19:20:38

Son Güncelleme: 12/07/2018 19:21:17

Vatan Caddesi Otobüs Patlaması! Terör Saldırısı mı?

İstanbul’da Vatan Caddesi’nde otobüs alev topuna döndü! Halk Otobüsü sebebi belli olmayan bir nedenden dolayı yanmaya başladı! Otobüsten patlama sesleri duyulduğu iddia edildi! Şuanda bir terör saldırısından endişe ediliyor! Gerçekten de Vatan Caddesi’nde yaşanan patlayan otobüse saldırı yapıldı mı? Kaç yaralı kaç ölü var?

İstanbul Vatan Caddesi’nde halk otobüsü yanmaya başladı! Alev alan otobüsle ilgili ilk izlenimler geliyor! Henüz 19.00 sularında alev topuna dönen Halk Otobüsüne terör saldırısı mı yapıldı yoksa teknik bir arızadan dolayı mı yangın çıktı bilinmiyor ancak görgü tanıkları patlama seslerinin olduğunu aktardı. Akıllara terör saldırısı olduğu geldi. Peki gerçekten terör saldırısı mı ilerleyen saatlerde göreceğiz.

Patlama seslerinin ardından vatandaşlar panik halinde kaçışmaya başlarken akıllara terör saldırısı ihtimali geliyor. Şuanda olay yerinde kaç ölü kaç yaralının bulunduğu bilinmezken bölgeye hızla ambulanslar gelmeye başladı. Çok sayıda yaralının olduğu söyleniyor. Otobüsün terör saldırısından mı yoksa teknik bir arızadan mı kaynaklı yandığı ve patlamaların gerçekleştiği ilk incelemelerin ardından gün yüzüne çıkacak.

Vatan Caddesi’nden ilk görüntüler gelmeye devam ettikçe bizde burada sizlerle paylaşacağız, şuan için olayın şoku atlatılmaya çalışılıyor. Vatandaşlar bölgede yoğun duman ve sis nedeniyle alev topuna dönen otobüse yardım için seferber oldu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Genel

Yukarı