Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Uzaklarda Arama Filmi Nerede Çekildi? Oyuncu Kadrosu

Film Haberleri

11 Temmuz 2018 Çarşamba 16:44:55

Uzaklarda Arama Filmi Nerede Çekildi? Oyuncu Kadrosu

Beyazperdede Komedi türünde vizyona giren Uzaklarda Arama filmi nerede çekildi? Yönetmen koltuğunda Türkan Şoray’ın oturduğu Uzaklarda Arama filmi gişede başarı yakalamıştı. Senaryosunu Onur Ünlü’nün hazırladığı Uzaklarda Arama filmi, Star TV ekranlarında da yayınlanmıştı. Biz de Uzaklarda Arama Filmi’nin nerede çekildiğini, oyuncu kadrosunu sizler için hazırladık…

Sinemada giderek artan komedi filmlerine bir yenisi de Türkan Şoray’ın yönetmenliğinde Uzaklarda Arama filmiyle eklenmişti. Türk insanının en çok rağbet ettiği alan olan Komedide başarılı bir film ortaya koyan Türkan Şoray ve senarist Onur Ünlü, Uzaklarda Arama filmiyle alkışı hak etmişti.

UZAKLARDA ARAMA FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Uzaklarda Arama filminde Mustafa Uğurlu, Ekin Türkmen, Yağmur Ünal, Sevda Erginci, Kaan Urgancıoğlu, Elif Atakan, Mehtap Bayrı, Pınar Göktaş, Serkan Şenalp, Aslı Samat ve Esra Ergün gibi başarılı oyuncular da yer almıştı. Başarılı oyuncularla kurulu bir ekipten oluşan Uzaklarda Arama filminin çekimleri ise ülkemizin saklı cennetlerinden Muğla Menteşe yöresinin Yeşilyurt mahallesinde yapıldı.

UZAKLARDA ARAMA FİLMİ KONUSU

Küçük bir kasabada İstanbul’dan bir pavyonun taşınmasıyla nelerin yaşanabileceğini hayal edebiliyor musunuz? Uzaklarda Arama filminin konusu işte tam olarak bu. Kasabaya taşınan pavyon ve pavyon şarkıcısıyla bir kasaba gencenin filizlenen aşkı. Türkan Şoray yönetmenliğindeki film gerek oyuncu kadrosu gerekse senaryosuyla seyircilerden iyi bir not almayı başarmıştı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı