Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Uraz Kaygılaroğlu’nun instagram hesabı çalındı

Magazin

19 Ağustos 2017 Cumartesi 15:40:47

Son Güncelleme: 21/08/2017 16:18:27

Uraz Kaygılaroğlu’nun instagram hesabı çalındı

30 yaşında ki ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, Pis Yedili’de ki Can Burger karakteri ile akıllara kazınmış, daha sonra da Yedi Güzel Adam ve Baba Candır gibi dizilerde rol almıştı.

Uraz Kaygılaroğlu'nun instagram hesabı çalındı

Şu sıralar TRT 1’deki Sıra Sende Türkiye isimli yarışmanın sunuculuğunu yapan başarılı oyuncu ve sunucunun, sosyal medya hesabı çalındı.

Bir süre önce bebeğinin fotoğrafını paylaşıp, bokçuk diyerek paylaşması sonrası bir takipçisi tarafından eleştirilen Kaygılaroğlu, çocuğumu nasıl büyüteceğimi kimseye sormayacağım diyerek terslemişti.

İşte Uraz Kaygılaroğlu’a ait bu tartışmaların yaşandığı instagram hesabı çalındı.

Hesap, Kaygılaroğlu’nun bir hayranı tarafından kaydedilirken, hayranı bir paylaşımda bulunarak da durum hakkında bilgi vermiş.

İşte takipçisinin paylaştığı o mesaj:

Merhaba arkadaşlar.Ben Özlem. DM den çok soru geldi yanlış anlayanlar oldu.Ben bu ismi kullanmak için almadım tabiiki.Şimdi düşünün başka biri bu ismi aldı sahte hesap açıp insanları kandıracak.Ben de bunu önlemek için Uraz abinin hesabı alınıncaya kadar ismi koruma altına aldım.Bu kadar.DM den pp ni eski pp si yap diyenler bile oldu böyle yap beğeni ver diye.Ben Uraz abi değilim sonuçta niye beğeniyim😂 İşsiz değilim çok şükür ✌ Uraz abi nin hesabını eennn yakın zamanda geri alması dileğiylee🔥✌

Malesef hesabı kapatmışlar arkadaşlar😕Sanırım Uraz abi herşeye baştan başlayacak gibi görünüyor malesef

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı