Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ünlü oyuncu Ufuk Bayraktar Umre’de

Magazin

19 Ocak 2017 Perşembe 12:51:00

Ünlü oyuncu Ufuk Bayraktar Umre’de

Oyunculuk kariyerine pek çok ödül sığdırmayı başaran, Ezel dizisinde ki Ramiz Karaeski’nin gençliğini canlandırdığı rolü ile kariyerinin o dönem zirvesine ulaşan ünlü oyuncu Umre’ye gitti.

Ünlü oyuncu Ufuk Bayraktar Umre'de

2006 ve 2007 yıllarında rol aldığı Kader ve Yumurta filmleri ile genç yetenek, en iyi erkek oyuncu, umut veren genç oyuncu ve en iyi yardımcı erkek oyuncu gibi ödüller alan başarılı oyuncu Umre’ye gitti.

2009-2011 yılları arasında ekranlara damgasını vuran Ezel dizisinde usta oyuncu rahmetli Tuncel Kurtiz’in canlandırdığı ‘Ramiz Karaeski’ karakterinin gençliğini oynayan oyuncu, Ezel sonrasında bir kaç film ve dizi de daha boy göstermişti.

2012 yılında vizyona giren Dağ filmi ile kariyerinde bir adım daha ileri atlayan Bayrak, filmin devam serisi olan Dağ 2 filmi ile de kariyerinin zirvesine ulaştı. 2016 yılının en çok izlenen filmi olan Dağ 2 filmi ile 1 milyona yakın gelir elde eden oyuncu şuanda da TRT 1’de yayınlanan dizi ile oyunculuğa devam ediyor.

TRT 1’in ödüle doymayan Sevda Kuşun Kanadında dizisinde Ömer karakterini canlandıran Ufuk Bayraktar, sunucu Bekir Develi ile birlikte Umre’ye gittiler.

Bekir Develi’de bu ziyarete ait bir fotoğraf karesini sosyal medya hesabından paylaştı.

İşte o fotoğraf:

ufuk bayraktar ve bekir develi umre fotoğraf

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı