Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ünlü oyuncu Gürgen Öz’ün Karanlık Köy kitabı film olacak!

Kültür Sanat

29 Ocak 2017 Pazar 12:34:35

Ünlü oyuncu Gürgen Öz’ün Karanlık Köy kitabı film olacak!

Bir dönem ekranlarda, Okan Bayülgen’in sunduğu Makina adlı programda Murat Akkoyunlu ile birlikte yaptığı tiplemelerle tüm Türkiye’nin beğenisini kazanan sempatik oyuncu, ikinci kitabını ile ilgili müjde verdi.

Ünlü oyuncu Gürgen Öz'ün Karanlık Köy kitabı film olacak!

Ekranların ve beyaz perde’nin sevilen isimlerinden Gürgen Öz, başarılı oyunculuğu yanı sıra yazarlık da yapıyor. Öyle ki ikinci kitabı olan Karanlık Köy 2016’da basılmıştı.

Avrupa Yakası başta olmak üzere, Kısmetim Otel, Aşka Sürgün, Aşk Oyunu, Melek, Sakarya Fırat, Aşkım Aşkım, Başrolde Aşk gibi diziler yanı sıra, Romantik Komedi, Plajda, Zaman Makinesi 1973 gibi filmlerde rol alan yakışıklı oyuncu, ilk kitabı Nevrotik’i 2015 yılında okurlarına sunmuştu.

132 sayfadan oluşan, “Kendimizi ne kadar tanıyoruz ya da kendimiz sandığımız aslında bize işlenmiş kurallar, inançlar ve davranışlar bütünü mü?” sorularına odaklanan Nevrotik kitabı, Yitik Ülke Yayınları tarafından basılmıştı.

Yine Yitik Ülke Yayınları tarafından basılan, “Herkesin İçinde Gitmek İstemediği Karanlık Bir Köy” vardır diye başlayan, son kitabı Karanlık Köy ile ilgili hayranlarına bir müjde verdi.

Başarılı oyuncu Gürgen Öz, Karanlık Köy adlı 2. kitabının film olacağını da söyledi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı