Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ünlü komedyen eski sevgilisi ile görüntülendi

Magazin

20 Ağustos 2017 Pazar 14:58:53

Ünlü komedyen eski sevgilisi ile görüntülendi

Şu sıralar Arif V 216 filminin çekimleri ile oldukça meşgul olan ünlü komedyen Cem Yılmaz, bir kozmetik firmasında ürün müdürlüğü yapan, eski sevgilisi Özge Sabuncu ve yakın arkadaşı Tuba Ünsal ile birlikte görüntülendi.

Ünlü komedyen eski sevgilisi ile görüntülendi

Bir süredir Özge Sabuncu ile tekrar bir araya geldikleri konuşulan Cem Yılmaz, bir dönem birlikte olduğu Özge Sabuncu ile birlikte objektiflere yakalandı.

Cem Yılmaz, 2 güzel ile birlikte Bebek’de ki bir spor salonunda spor yaptı. 4 saate yakın spor salonunda kalan 3’lü, daha sonra Etiler’de ki bir restorana giderek, Sabuncu ve Ünsal ile birlikte yemek yedi.

3 isim burada üç saat kadar kalırken, mekan çıkışında muhabirler ile ayak üstü de bir sohbet gerçekleştirdi. Yılmaz, “Ben çok iyiyim. Ben çok mutluyum. Sizler de iyi olun” dedi.

Diğer yandan, bir muhabirin, “Özge Hanım’la sizi Tuba Ünsal tanıştırdı diye duyduk” demesi üzerine, Sabuncu, “yazma” derken, Sabuncu’nun bu haline gülen Cem Yılmaz, “Yazmayın, yazmayın, ne yazayım abime” diyerek esprisini patlattı.

Cem Yılmaz daha sonra iki isim ile birlikte Levent’te ki evine gitti. Otopark kapısının açılmasını bekleyen Yılmaz, açılmayınca kornaya bassa da gelen giden olmadı. Güvenlik görevlisinin yerinde olmaması sonrasında, “Evime giremiyorum. Help me” diyerek güldürdü.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı