Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ünlü futbolcu Mesut Özil, Hadise’den umudu kesti

Magazin

20 Ocak 2017 Cuma 10:12:25

Ünlü futbolcu Mesut Özil, Hadise’den umudu kesti

Türk asıllı Dünya’ca ünlü Alman futbolcu Mesut Özil, ünlü popçu Hadise’nin peşinde olabilir mi? Mesut Özil, Hadise’den mi hoşlanıyor? İşte haberin detayları.

Ünlü futbolcu Mesut Özil, Hadise'den umudu kesti

Real Madrid’den Arsenal’e transfer olduktan sonra, İngiltere’de top koşturmaya başlayan Dünyaca ünlü futbolcu sık sık İstanbul gecelerinde eğlenen isimler arasında yer alıyor.

2011 yılında Mesut Özil ve Hadise ile ilgili aşk dedikoduları ortaya atılmış, ancak bu iddialardan veya kaçamaktan ciddi bir şeyler çıkmamıştı.

Geçtiğimiz günlerde de adı ünlü playboy Hakan Sabancı ile anılan, ancak gerek anne Sabancı’dan izin çıkmadığı, gerekse de Hakan Sabancı’nın gönlünü yabancı bir güzele kaptırdığı iddiaları ile bu gelişme de bir nihayete ermemişti.

5 yıl aradan sonra, İstanbul’da tekrar Hadise ile bir araya gelen Özil, Hadise’nin gönlünü kazanmak için pek çok jest yaptığı iddia edildi.

Futbol oynadığı ülke olan İngiltere’ye döndükten sonra da bu gönül kazanma jestlerine devam eden Özil, Aralık ayında Hadise’nin Sabancı ile kaçamak yaptığı iddialarını duyunca hayal kırıklığına uğradı.

31 yaşında ki seksi şarkıcı Hadise ise, magazin gündemini meşgul eden pek çok iddia nedeni ile Sabancı ile birlikte olamayacağını da anlamış oldu. Ve ayrıca Hadise’de, Sabancı ile birlikte görülmesine ilişkin, sadece bir jest yaparak beni aracı ile gideceğim yere kadar bıraktı diye açıklama da bulunmuştu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı