Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Umut Evirgen ve Tuba Büyüküstün Öpmelere Doyamadı!

Magazin

28 Temmuz 2018 Cumartesi 15:15:10

Umut Evirgen ve Tuba Büyüküstün Öpmelere Doyamadı!

Yaz tatillerinin keyfini çıkaran Umut Evirgen ve Tuba Büyüküstün çiftinin geçtiğimiz günlerde tartıştığı iddiaları gündeme bomba gibi oturmuştu! Tuba Büyüküstün’ün Umut Evirgen’in elini ittiği ve ikilinin arasında soğuk rüzgarların estiği söylenmişti. Bugün objektiflere yakalanan çiftin ateşli anları kameralara yansıdı. Tatillerini geçiren çift birbirlerini öpmeye doyamadı.

Tuba Büyüküstün ile Umut Evirgen çifti tatilin keyfini çıkarıyor! Ünlü çiftin tatili sürerken ortaya bomba gibi düşen görüntü ve iddialarda Tuba Büyüküstün ile Umut Evirgen’in tartıştığı, aralarının açıldığı yazmıştı. Hatta Tuba Büyüküstün’ün Umut Evirgen’in elini ittiği ve aralarında soğuk rüzgarların olduğu bile yazılmıştı. Bugün objektiflere güneşlenirken yakalanan çift hayli samimi ve sıcak pozlarıyla yine gündem oldu!

Şezlongda tatilin keyfini çıkaran ve güneşlenen çift dikkat çekici pozlar verdi. Tuba Büyüküstün’e arkadan sarılan ve öpmelere doyamayan Umut Evirgen, tartışma iddialarına böylece son noktayı koymuş oldu. Güne Umut Evirgen ile Tuba Büyüküstün’ün samimi ve sıcak tatil pozları damgasını vurdu. İkilinin aradaki sorunları çözdüğü ve buzları erittiği görüldü.

TATİLLERİ DEVAM EDİYOR!

Ünlü çiftin pozları sosyal medya ve magazin dünyasını sallamaya yetti! İkili verdikleri pozlarla adeta düşman çatlattı! Umut Evirgen Tuba Büyüküstün ilişkisinin arasındaki kara bulutlar ve soğukluklar dağılmış oldu.

Çiftin tatili devam ediyor. Uzun bir tatil planlayan Tuba Büyüküstün ve Umut Evirgen, hayli çalkantılı birlikteliklerinin tadını yaz tatilinde çıkarıyor. Sürekli objektiflere yakalanan çiftin en son samimi halleri olay oldu. Umut Evirgen, sevgilisi Tuba Büyüküstün’ü öpmelere doyamadı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı