Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ümit İbrahim Kantarcılar’dan Aleyna Tilki açıklaması

Magazin

22 Aralık 2017 Cuma 13:50:32

Ümit İbrahim Kantarcılar’dan Aleyna Tilki açıklaması

Ümit İbrahim Kantarcılar ile Aleyna Tilki arasında aşk iddiaları dolaşıyor.

Aleyna Tilki ile aşk yaşadığı iddia edilen Ümit İbrahim Kantarcılar’ın yeni dönemde aşklarını saklı tuttukları ve 17 yaşında olmasından dolayı Aleyna Tilki ile rahat rahat dolaşamadıkları gibi iddialar ortaya atılmıştı. Ancak bir süredir sessizliğini koruyan ve hayranlarının villasının adresini öğrenmesinin hemen ardından 2.5 milyon TL ödeyerek yeni güvenlikli villa satın alan Kanatsız Kuşlar’ın başrol oyuncusu Kantarcılar sessizliğini bozdu.

Aleyna Tilki konu hakkında herhangi bir basın açıklaması yapmazken Ümit İbrahim Kantarcılar, kendisinin bazı aşkların saklı ve gizli yaşanabilecek olduğunu ifade ederken bir yandan da Aleyna Tilki ile ilgili iddiaların doğru olmadığını açıkladı.

Herkes Herkesle Arkadaş Olabilir!

Ümit İbrahim Kantarcılar, açıklamalarında herkesin herkes ile arkadaş olabilecek olduğunu ve bunun herhangi bir şekilde engellenemeyecek olduğunu dile getirdi. Bir nevi Tilki ile arkadaş olduklarını doğrulayan oyuncu Kantarcılar, sosyal medyada da yaşı küçük olmasından dolayı Aleyna Tilki ile arkadaşlık kuramayacak olduğunu, bunun Türkiye şartlarında normal karşılanmasının söz konusu dahi edilemeyecek olduğunu yazdı. Aleyna Tilki’nin ilerleyen saatlerde basın açıklaması yapabilecek olduğu tahmin ediliyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı