Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Uğur Pektaş’tan Umre ziyareti

Magazin

8 Şubat 2017 Çarşamba 17:03:41

Uğur Pektaş’tan Umre ziyareti

Bir dönem Arka Sokaklar’da rol alan ve komiser Murat rolü ile adını efsane karakterleri arasına yazdıran Uğur Pektaş’ın Umre’de çekilmiş fotoğrafı instagram’dan paylaşıldı.

Uğur Pektaş'tan Umre ziyareti

2005 yılında yayınlanan Survivor Türkiye yarışmasında birinci olduktan sonra, oyunculuk kariyerine Düşler ve Gerçekler ile başlayan Pektaş, daha sonra Kuşdili adlı dizide rol almıştı.

Sonrasında ise ünlenmesini sağlayan Arka Sokaklar dizisinde komiser Murat rolü ile izleyicilerin karşısına çıkan Pektaş, 2006-2015 yıllara arasında 5 ayrı sene boyunca kadroda oyunculuk yaptı.

Dizi de rol arkadaşı olan Gamze Özçelik’le de evlenip, Murathan adında bir çocuk sahibi olan Pektaş, daha sonra Özçelik ile boşanmıştı.

Son zamanlarda ortalıklarda pek fazla görünmeyen Uğur Pektaş’ın, instagram fenomenlerinden Fatih Koyuncu’nun paylaştığı fotoğrafla Umre’de olduğu olduğu öğrenildi.

Uğur Pektaş ile Medine de karşılaşan Koyuncu, oyuncu ile selfie çekip bunu da sosyal medya hesabından paylaştı ve fotoğrafa “Medine’nin arka sokaklarında komiser Murat ile birlikte nefislerimizle girdiğimiz çatışma sonrası zaferimizi Mescid-i Nebevide şükür namazı kılarak kutlarken” notunu ekledi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı