Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ufak Tefek Cinayetler 2. Sezon Analizi Geldi Çok Şaşıracaksınız!

Dizi Haberleri

17 Temmuz 2018 Salı 17:45:08

Son Güncelleme: 17/07/2018 16:22:07

Ufak Tefek Cinayetler 2. Sezon Analizi Geldi Çok Şaşıracaksınız!

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Ufak Tefek Cinayetler müthiş bir sezon finali bölümüyle final yapmış, 2. sezon için geri sayıma geçmişti! Ufak Tefek Cinayetler dizisinin tutkunları şimdiden 2. sezonu beklemeye koyuldu. Reytinglerde başarıyı yakalayan dizinin 2. sezonuna dair müthiş tüyolar gelmeye başladı. Ufak Tefek Cinayetler 2. sezon 1. bölümü emin olun çok şaşırtacak!

Star Tv ekranlarının kısa sürede sevilen dizisi Ufak Tefek Cinayetler, 1. sezonunu heyecanın dorukta olduğu bir sezon finali bölümüyle noktalamıştı! Reytinglerde üst düzey başarı yakalayan dizinin final bölümünde cinayeti kimin işlediği büyük bir muamma olarak kalmıştı! Ufak Tefek Cinayetler 2. sezonu merakla bekleyen dizi tutkunları için güzel haberler gelmeye başladı. Dizinin 2. sezonuna dair detaylar netleşmeye başladı, müthiş tüyolar geldi!

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin sezon finali izleyicide ‘Katil kim?’ sorusunun cevabını aramaya yönelik soru işaretleri oluşturdu. Dizinin final bölümünde Doktor Elif, Oya’yı öldürmek için geldiği partide Arzu’nun içmesi gereken zehirli limonatayı içip zehirlenmişti! Burcu’nun Arzu için hazırladığı sinsi plana Elif kurban olmuştu. Yeni sezon tanıtım fragmanları da yayınlanınca Ufak Tefek Cinayetler dizisi için heyecan daha da arttı!

EDİP’İ KİM ÖLDÜRDÜ, KATİL KİM? 2. SEZONDA NELER OLACAK

1.Sezon final bölümünde camdan düşen Edip ölmüştü! Kavga edenleri ayırmak için odaya giden Edip’i birisi itti mi yoksa itiş-kakış sırasında kendiliğinden mi düştü? Katil kim? Eylül ayında dizinin 2. sezonu başlayacak! Gelen tüyolara göre Edip’in katilini Ufak Tefek Cinayetler 2. sezon 1. bölümünde öğreneceğiz! Evet büyük sorunun cevabı yeni sezonun ilk bölümünde açığa çıkacak!

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı