Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ucuz botoks Emrah’ı Kuşum Aydın’a benzetti!

Magazin

20 Aralık 2017 Çarşamba 15:03:26

Ucuz botoks Emrah’ı Kuşum Aydın’a benzetti!

Emrah Erdoğan’ın birebir Kuşum Aydın modeline benzediği ifade edildi.

Oğlu Tayfun Erdoğan’a bakmaması ve cimriliği ile adından en fazla söz ettiren isimlerden birisi olan Emrah Erdoğan, son zamanlarda hayatının en büyük hatalarından birisini yaptı. İddialara göre yaşlılık çizgilerini gizlemek ve daha gergin bir surata sahip olmak için en ucuz botoks yapan merkezi tercih eden Emrah Erdoğan, yaptırdığı botoks sonrasında ucuz botoksun etkisi sonucunda başarısız bir operasyona yüzünü perişan etti.

Her Gören Şaşırıyor

Botoks sonrasında suratı çok fazla gergin hale gelen ve aşırı derecede parlak görünen Emrah Erdoğan’ın ucuz botoks sonrasında Kuşum Aydın’a birebir benzediği ve suratının oldukça kötü durduğu ortaya çıktı. Konu hakkında herhangi bir basın açıklaması veya sosyal medya üzerinden açıklama yapmayan Emrah’ın bu halinin ATV’nin yılbaşı öncesi kutlama programında eşi ile birlikte çekildiği fotoğrafta ortaya çıktığı belirtildi.

Emrah hakkında sosyal medya siteleri üzerinde de birçok kullanıcı ”paraya yine kıyamamış suratını bozmayı daha uygun bulmuş cimri” benzeri yorumlar yaptı. Kuşum Aydın’ın kopyası haline gelen Emrah’ın suratı için paraya kıyıp herhangi bir düzeltme operasyonu yaptırıp yaptırmayacak olduğu merak ediliyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı