Show Tv'nin yeni dizisi Üç Kuruş Halide kimdir? Üç Kuruş Halide'yi hangi oyuncu oynuyor? Damla Makar kimdir? Damla Makar kaç yaşında? Damla Makar nereli? Damla Makar biyografisi? Damla Makar oynadığı diziler? Damla Makar sevgilisi kim? Damla Makar ne mezunu?

Show Tv'nin yeni dizisi Üç Kuruş bu akşam ilk bölümü ile ekranlara geliyor. Pazartesi akşamlarının yeni dizisi olmaya göz diken Üç Kuruş dizisi karkaterleri ve oyuncuları merak edildi.

Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç ve Nesrin Cavadzade'nin başrolünde yer aldığı Üç Kuruş heyecanı bu akşam Show Tv'de saat 20.00'da başlıyor!

Üç Kuruş dizisinde Halide karakteri dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Üç Kuruş Halide kimdir? Üç Kuruş Halide'yi hangi oyuncu canlandırmaktadır? Üç Kuruş Halide gerçek adı ne? 

Üç Kuruş dizisinde Halide'yi Damla Makar canlandırmaktdır. Damla Makar kimdir? Damla Makar nereli? Damla Makar kaç yaşında? Damla Makar hangi dizilerde rol aldı? Damla Makar geçmişte hangi dizilerde oynadı? Üç Kuruş dizisinde Halide karkaterine hayat veren Damla Makar tüm dikkatleri üzerine toplamayı başardı.

DAMLA MAKAR KİMDİR?

Damla Makar 1996 İstanbul doğumludur. Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Aleksander Zelwerowicz Sanat Akademisinde oyunculuk eğitimi almıştır. 

Cennetin Çocukları dizisinin adı değişti! Yeni adı şaşkınlık yarattı… Cennetin Çocukları dizisinin adı değişti! Yeni adı şaşkınlık yarattı…

Ankara'da tiyatrolarda oynamış, Avrupa'da tiyatro sahnelerine çıkmıştır. İlk kez 2021 yılında Seni Çok Bekledim adlı dizide yer alarak dizi dünyası ile tanışmıştır. Damla Makar dizide Nezahat adlı karaktere hayat vermiştir.

Damla Makar şimdilerde Üç Kuruş dizisinde Neriman'ın kızı Halide karkaterini canlandırmaktadır. 

ÜÇ KURUŞ HALİDE KİMDİR?

Üç Kuruş dizisinde Halide Kartal'ın kuzenidir. Halide oldukça güzel ve havalı bir genç kızdır. Halide'nin gözü her zaman yükseklerdedir. Çok hırslı ve akıllı bir kızdır. Halide mahalleyi tıpkı Kartal'ın kız versiyonu gibi yönetebilmektedir.