Uraz Kaygılaroğlu ve Ekin Koç’un başrollerinde yer aldığı Üç Kuruş dizisinde beklenmedik bir ayrılık yaşandı. Dizisinin sevilen karakterlerinden olan Nezih’i canlandıran Zafer Algöz öldü mü? Üç Kuruş dizisinin izleyicileri yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyor.

Show TV’ de ekranlara gelen, Uraz Kaygılaroğlu ve Ekin Koç gibi yetenekli oyuncuların başrollerde yer aldığı Üç Kuruş’ un 10. son bölümünde beklenmedik bir ayrılık yaşandı. Yeni sezonda, Show TV’ de Çukur dizisinin yerine pazartesi akşamları yayınlanmaya başlayan Üç Kuruş dizisinde herkesi şaşırtan bir ayrılık yaşandı.

2_1280x720-42

Üç Kuruş Dizisinde Sürpriz Ayrılık!  

Kendine özgü karakterleriyle ve sert kurallarıyla renkli bir Roman mahallesi olan Çıngıraklı’nın koruyucusu konumundaki mafya lideri Kartal ile Organize Büro’ nun cesaretli ve kural tanımaz komiseri Efe’ nin arasındaki kovalamaca bir cinayet olayı ile ters yüz olur. Katili yakalamak amacı ile başvurdukları yollar onları hiç tahmin etmeyecekleri bir ismin karşısına çıkaracaktır.

Ay yapım imzalı, ilk bölümü 1 Kasım 2021 tarihinde yayınlanan Üç Kuruş dizisi Show TV ekranlarına uzun bir aradan sonra tekrar geldi. Yönetmen koltuğunda Sinan Öztürk’ ün oturduğu, yapımcısı Kerem Çatay olan ve senaryosunu Murat Uyurkulak ile Damla Serim’ in kaleme aldığı Üç Kuruş dizisi ile ilgili yeni gelişmeler devam ediyor.

1_1280x720-43

Üç Kuruş Dizisinde Nezih Öldü Mü?

Uzun bir aranın ardından Show TV ekranlarında tekrardan yayınlanmaya başlayan Üç Kuruş dizisi son bölüm ile adeta nefesleri kesti. Yönetmen koltuğunda Sinan Öztürk’ ün oturduğu Üç Kuruş dizisini son bölümünde yaşanan gelişmeler dizisini seyircisini oldukça heyecanlandırdı. Öte taraftan dizinin son bölümünde geceye damga vuran isim Nezih’ in olduğu sahneler oldu.

Üç Kuruş, Ay Yapım imzalı, ilk bölümü 1 Kasım 2021 tarihinde yayınlanan, yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün üstlendiği, senaryosunu Murat Uyurkulak ve Damla Serim'in kaleme aldığı aksiyon, dram ve polisiye türündeki Türk yapımı televizyon dizisi Üç Kuruş son bölümünde sürpriz bir ayrılık yaşandı.

Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Nesrin Cavadzade, Diren Polatoğulları, Aslıhan Malbora, Nursel Köse gibi ünlü oyuncuların bulunduğu Üç Kuruş dizisi ikinci bölümde Bahar’ ın babası Nezih karakteri olarak 60 yaşındaki yetenekli, usta oyuncu Zafer Akgöz girmişti. Dizinin 10. bölümünde sürpriz gelişmeler meydana geldi. 17 Ocak 2022 tarihinde yayınlanan Üç Kuruş dizisinde beklenmedik olaylar yaşandı.

Show TV’ de ekranlara gelen, Uraz Kaygılaroğlu ve Ekin Koç gibi yetenekli oyuncuların başrollerde yer aldığı, yönetmen koltuğunda Sinan Öztürk’ ün oturduğu Üç Kuruş dizisinde Kartal, uzun zamandır başının dertte olduğu Nezih’ i tuzağa düşürdü. Nezih başına silah dayayan Kartal’ ı umursamadığı ve tetiği çekemeyeceğini söyledi. Ama Kartal bütün herkesin gözleri önünde Nezih’ i tek kurşun ile öldürdü.

Yönetmen koltuğunda Sinan Öztürk’ ün oturduğu Üç Kuruş dizisinin son bölümünde öldürülen Nezih’ in cesedi ise Baybars’ ın baş adamı Azat’ ın mekanına Kartal bıraktı. Dolayısıyla Nezih karakteri ile dizide rol alan Zafer Algöz Üç Kuruş dizisinde veda etti.

3_1280x720-40

Yan Oda dizisine Yeşim Ceren Bozoğlu katıldı! Yan Oda dizisine Yeşim Ceren Bozoğlu katıldı!

Zafer Algöz Kimdir?

Ünlü oyuncu Zafer Algöz 30 Ağustos 1961 yılında Kars’ ta doğdu. Usta oyuncunun dedesi ünlü besteci Kemani Haydar Telhüner'dir.  Dedesi besteci Kemani Haydar Telhüner'dir. 1975 sezonunda Bursa Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğünde açılan "Gençlik Kursları" ile tiyatro eğitimi alan usta sanatçı Zafer Algöz, 1981 yılında Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü kazandı. 1985 yılında mezun olup aynı yıl Bursa Devlet Tiyatrosu'nda sanat yaşamına başladı.