Twitter CEO'sundan WhatsApp, Instagram ve Facebook'un çökmesiyle ilgili dalga geçti.

WhatsApp, Instagram ve Facebook tarihlerinin en büyük erişim sorununu yaşıyor. Hepsi Facebook'un çatısı altına buluan WhatsApp, Instagram ve Facebook çökme sorunu devam ediyor. Kulanıcılar WhatsApp, Instagram ve Facebook'a hala erişemiyor.  

Global bir sorun olduğu öğrenilen WhatsApp, Instagram ve Facebook çökmesi hala devam ediyor. Milyarlarca kullanıcının hala platformlara erişemiyor. 

Teşkilat Cihangir öldü mü? Ceyhan Mengiroğlu diziden neden ayrıldı? Teşkilat Cihangir öldü mü? Ceyhan Mengiroğlu diziden neden ayrıldı?

Twitter CEO'su Jack Dorsey'de bu kouyu es geçmedi. Twitter CEO'su Jack Dorsey, Facebook alan adının ele geçirildiği iddiasına "Kaç para?" sorusuyla cevap verdi.

Tüm dünya WhatsApp, Instagram ve Facebook platformlarına erişimezken oldukça ilginç bir gelişme daha yaşandı. facebook.com alan adı 73 sterlin karşılığında satışa çıkarıldı.

Twitter CEO'su Jack Dorsey'de bu konuyla ilgili yorum yapmadan geçmedi. Jack Dorsey, söz konusu satış iddiasına "Kaç para?" sorusunu yönelterek dalga geçti. 

Facebook sahibi Mark Zuckerberg'in WhatsApp, Instagram sonrası Twitter'ı da çatısı altına almak istemiş ancak Jack Dorsey şimdilik bu teklifi asla kabul etmeyeceğini ifade etmişti.