Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

TV8 Gel Konuşalım Yeni Sunucusu Belli Oldu!

Televizyon

27 Temmuz 2018 Cuma 21:52:05

TV8 Gel Konuşalım Yeni Sunucusu Belli Oldu!

TV8 ekranlarının sevilen programı Gel Konuşalım’ın yeni sunucusu kim oldu? Gel Konuşalım’da Seda Akgül’ün ayrılığının ardından yerine kim getirildi? Bilindiği gibi Seda Akgül, yeni programı nedeniyle Gel Konuşalım’dan ayrılacağını bu gün açıklamıştı. Seda Akgül’ün yerine Hakan Ural’a eşlik edecek isim TV8 izleyicilerinin hiç yabancı olmadığı bir güzel oldu…

TV8 Ekranlarının sevilen sabah programı Gel Konuşalım’da Hakan Ural’la Seda Akgül birlikte yer alıyordu. Seda Akgül’ün Kanal D’nin yeni programı “4 Kadın”da yer alacak olmasından dolayı programdan ayrılmasının ardından Gel Konuşalım programında kimin sunucu olacağı merak ediliyordu. TV8’in sabah kuşağına damga vuran programı Gel Konuşalım’ın yeni sunucusu yakından tanıdığımız bir isim oldu.

Seda Akgül’den boşalan Gel Konuşalım sunuculuk koltuğuna güzel sunucu Esra Eron oturdu. Esra Eron, bundan böyle Gel Konuşalım’da Hakan Ural’la birlikte yer alacak. TV8 ekranlarının yabancısı olmayan güzel sunucu daha önce Magazin 8’in sunuculuğunu yapıyordu. Şimdi de Hakan Ural’la birlikte Gel Konuşalım’da yer alacak.

GEL KONUŞALIM YENİ SUNUCUSU ESRA ERON KİMDİR?

Esra Eron’u bundan böyle Gel Konuşalım’da göreceğiz. Peki Esra Eron kimdir? Güzel sunucu ve manken 38 yaşında, İzmir doğumlu. Liseyi bitirdikten sonra güzellik yarışmalarında boy gösteren ve başarılı sonuçlar alan Esra Eron, 2002 Miss Turkey yarışmasında 3.lüğü alarak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Ardından Miss Europe’a da katılan Eron, burada da üçüncülük elde etti. Dizilerde başladığı televizyon kariyerine şuanda spikerlik ve sunuculuk üzerinden devam eden Esra Eron, 2015’te Kiralık Aşk dizisinde de yer almıştı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı