Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Tuvana Türkay ve Mustafa Ceceli’nin Videosu mu var? Yayınlandı mı

Magazin

17 Temmuz 2018 Salı 11:49:19

Tuvana Türkay ve Mustafa Ceceli’nin Videosu mu var? Yayınlandı mı

Son Dakika Magazin haberlerine bomba gibi düşecek iddia. Ünlü yorumcu Dr Erol Köse magazin kulislerini sallayacak yeni iddia. Erol Köse’nin Tuvana Türkay Mustafa Ceceli Videosu az sonra paylaşımı kısa sürede Tuvana ve Ceceli’nin videosu mu var sorularını beraberinde getirdi.

Magazin gündeminden Mustafa Ceceli düşmüyor. Ünlü yapımcı Dr Erol Köse Em TV’de yayınlanan programda Tuvana Türkay ve Mustafa Ceceli videosu az sonrası diyerek tüm kamaouyu heyacanlandırdı. Erol Köse, İntizar ve Sinem Gedik videolarında sürekli olarak Ceceli’ye destek veriyordu ancak magazin bombasını patlatmaktan da çekinmedi.

Eşi Sinem Gedik’den boşanır boşanmaz Selin İmer’le evlenen Ceceli, evlenmeden hemen önce oyuncu Tuvana Türkay’la aşk yaşadığı iddia edilmişti. 9 yıllık eşinden ayrılıp ayrılmaz 5 gün sonra çıkan haberleri İkilli Gezegen Mehmet programına beraber katılınca Ceceli klip çekip düet yapmıştı. Sosyal medyadan birbirlerini bu haberler sonra takip etmeyi bırakmışlardı.

Bizde sansür yok diyerek magazinde olan herşeyi yayınlarım, kimseyi korumam diyen Erol Köse, Tuvana Türkay ve Mustafa Ceceli Videosu az sonra diyerek yeni magazin bombası patlatmak üzere olduğu iddia etti.

Tuvana Türkay ve Mustafa Ceceli Videosu mu var?

Bu paylaşımlar sonra, akıllara Tuvana Türkay ve Mustafa Ceceli’nin hangi videosu yayınlanacak merak etti. Gezegen Mehmet’in programına katılma videosu hariç biz bir video göremedik. Bekleyip görelim Erol Köse’nin iddiası az sonra ne çıkacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı