Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Türkiye’nin ve Dünyanın İlk E-Spor Dizisi İyi Oyun’un Çekimleri Başladı!

Dizi Haberleri

27 Temmuz 2018 Cuma 11:00:05

Son Güncelleme: 27/07/2018 01:27:09

Türkiye’nin ve Dünyanın İlk E-Spor Dizisi İyi Oyun’un Çekimleri Başladı!

Türkiye’nin ilk e-spor dizisi olarak dikkatleri çekmeyi başaran İyi Oyun dizisi yeni sezonda izleyici karşısına çıkacak! Daha yayınlanmadan senaryosuyla dikkatleri çekmeyi başaran İyi Oyun dizisinin çekimleri 26 Temmuz Perşembe itibariyle başladı. Dizinin oyuncuları da senaryosu kadar ilgi çekiyor! Yeni sezonda izleyici karşısına çıkacak İyi Oyun dizisi ne zaman başlayacak? Sizler için araştırdık…

Yeni sezona damga vuracak diziler arasında yer alan İyi Oyun’un çekimleri başladı! Uzun bir cast çalışmasının ardından oyuncu kadrosu ve senaryosu tamamlanan Türkiye’nin ilk e-spor dizisi İyi Oyun’da elektronik oyunlarla arası iyi olan herkesin çok iyi bildiği League Of Legends (LoL) Türkiye ofisinin düzenlediği turnuvalara hazırlanan genç isimlerden oluşan bir takımın mücadelesi ve hikayesi ele alınacak.

Yönetmenliğini Umut Aral’ın yaptığı İyi Oyun dizisinin senaryosunu Emre Sirel yazıyor. Şimdiden başarılı bir dizi olacağına kesin gözüyle bakılan İyi Oyun dizisinin oyuncu kadrosunda  Mert Yazıcıoğlu, Afra Saraçoğlu,Yiğit Kirazcı, Kerem Bürsin, Orkun Işıtmak, Hakan Kurtaş, Bahar Şahin, Doğaç Yıldız ve Tolga Canbeyli yer alıyor. Özellikle yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin ile ilk dizi deneyimini yaşayacak ünlü youtuber Orkun Işıtmak dizide dikkat çeken isimler oluyor.

İYİ OYUN DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Milyonların merakla beklediği İyi Oyun dizisi yeni sezonda ekranlarda olacak! Şuan için kesin bir tarih olmasa da Sonbahar mevsiminde ekranlarda olacağı söyleniyor. Bu da İyi Oyun dizisinin Eylül-Ekim-Kasım 2018 tarihlerinde ilk bölümüyle ekranlarda olacağını gösteriyor. Dizinin şimdiden binlerce hayranı oldu bile. Ülkemizde gelişmekte olan E-Spor’u konu alacak dizi heyecanla bekleniyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı