Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Türkiye’nin İlk Vampir Dizisi Yaşamayanlar’a Yeni Oyuncular!

Dizi Haberleri

12 Ağustos 2018 Pazar 19:11:20

Türkiye’nin İlk Vampir Dizisi Yaşamayanlar’a Yeni Oyuncular!

Kerem Bursin ile Elçin Sangu’nun başrollerini paylaştığı Türkiye’nin ilk “Vampir” dizisi Yaşamayanlar oyuncu kadrosuna yeni isimler dahil oldu! Yeni sezona damga vuracak internet dizisi Yaşamayanlar yeni oyuncularıyla çok daha güçlü bir oyuncu kadrosuna ulaştı. Peki dizide kimleri izleyeceğiz? Sizler için araştırdık…

Yeni sezonla birlikte Blu Tv platformunda yayınlanacak internet dizisi Yaşamayanlar, oyuncu kadrosuna yeni isimleri dahil etti! Türkiye’nin ilk “Vampir” dizisi olan Yaşamayanlar dizisinin oyuncu kadrosunda Elçin Sangu,Birkan Sokullu,Kerem Bursin,Selma Ergeç,Elit İşcan,Hazal Türesan ve Nilperi Şahinkaya yer alıyordu. İddialı kadroya yeni isimler de dahil oldu!

Yaşamayanlar dizisinde “Avcılar” grubunu oluşturacak genç yetenekli oyuncular açıklandı. Buna göre yeni sezonla birlikte Blu Tv’de patlama yapması beklenen iddialı dizi Yaşamayanlar’da Efecan Şenolsun,Türkü Turan,Edip Tepeli,Erdeniz Kurucan,Selahattin Ergün,Birce Kirkova ve Beril Acar’ı izleyeceğiz. Bu isimler Avcılar grubunun üyeleri olacak.

YAŞAMAYANLAR NE ZAMAN BAŞLAYACAK? BLU TV’DE?

Yaşamayanlar dizisinin ne zaman başlayacağıyla ilgili kesin bir açıklama yapılmazken, “Yakında Blu Tv’de” denilerek heyecan artırıldı! Seyirciler yakın zamanda başlayacak Yaşamayanlar’ın ilk bölümünü heyecanla bekliyor. Dizinin yeni sezonda Türkiye’nin en çok izlenen internet dizisi olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı