Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Türkiye’nin Gündemi, CNN Türk’te başlıyor!

Televizyon

30 Ocak 2017 Pazartesi 14:13:02

Türkiye’nin Gündemi, CNN Türk’te başlıyor!

CNN Türk’de bu akşam yeni bir program ekrana geliyor. Tartışma programı olan yeni program, hafta içleri Pazartesi ve Çarşamba günleri ekranlara gelecek.

Türkiye’nin Gündemi, CNN Türk'te başlıyor!

Hızla değişen gündemde, olup biteni anlamak; farklı görüşleri en cesur, en basit, en anlaşılır ve en açık şekilde görmek için Ahu Özyurt konuklarıyla ekranda olacak.

İlk bölümü ile bu akşam 21.00 da başlayacak olan Türkiye’nin Gündemi tartışma programını da Ahu Özyurt sunumu ile ekranlara taşınacak.

Meclis’den yeni ana yasa için yapılan oylamaların referandum için yeterli oy alması sonrası, programın ilk bölümünde gündemin en sıcak konularından olan referandum süreci ve partilerin bu süreçte ki adımları masaya yatırılacak.

Özyurt’un programında referandum sürecinin konuşulacağı ilk bölümün konukları da hukukçu Salim Şen ve Mehmet Sarı ile, araştırmacı Hakan Bayrakçı ve İhsan Aktaş olacaklar.

Daha önce de CNN Türk ekranlarında 10’dan sonrası adlı programı sunan Özyurt, bundan sonra haftada 2 akşam yeni programı ile CNN Türk ekranlarında olacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı