Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Türk yönetmenden korku filmi: The Crossbreed

Film Haberleri

21 Mart 2017 Salı 13:29:53

Türk yönetmenden korku filmi: The Crossbreed

Başarılı yönetmen Biray Dalkıran’ın çalışmalarını oldukça gizli şekilde yürüttüğü, oyuncu kadrosunun tamamı Amerikalı oyunculardan oluşan korku filmi, daha vizyona girmeden ilgi odağı oldu.

Türk yönetmenden korku filmi: The Crossbreed

The Crossbreed (Melez) adı vizyona girecek olan film, gerçek bir hikayeden uyarlanan ve 3 büyük din’de geçen bir olayı konu edinecek. Amerika’nın bir köyünde, iki gazetecinin yaptığı araştırma ile doğa üstü güçler izleyiciye yansıtılacak.

Filmin yönetmeni Biray Dalkıran’ın aynı zamanda senaryosunu da yazdığı filmde, senaryoda kendisine Şafak Güçlü’de eşlik ediyor.

Hollywood’da ilk defa bir Türk yönetmenin, yönettiği film olma özelliği taşıyacak olan filmin oyuncu kadrosunda, Angela Durazo, Nathan Schellerup, Malinda Farrington, Danny Winn, Katy Bentz, Sofia Domingues, Kristine Hayworth, Krystal Tini, Chad Ayers, Marqus Bobesich, Lou Cariffe, Mignon Farmani, Shaina Schmid, Lidia Pryor ve Rina Johnson yer alıyor.

Genç ve tecrübeli isimlerin yer aldığı film, sinema alanında referans olarak görülen sitelerden de ilgi görürken, siteler The Crossbreed filmini manşetlerine taşımış durumdalar.

Dünya’nın önde gelen korku filmlerini ele alan sitelerde de haber olan filmin vizyon tarihi henüz belli olmasa da 2017’nin sonlarına doğru gösterime girmesi bekleniyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı