Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Türk Malı yeni sezonu Çarşamba günü başlıyor!

Dizi Haberleri

17 Eylül 2017 Pazar 12:58:08

Türk Malı yeni sezonu Çarşamba günü başlıyor!

İkinci kez ekranlara taşınan Türk Malı dizisi Pazar günü yayın serüvenine başladığı Star Tv’de yeni sezonu ile ekranlara geri dönmeye hazırlanırken, yeni sezon tarihinin ortaya çıkması ile birlikte, gününün de değiştiği görüldü.

Türk Malı yeni sezonu Çarşamba günü başlıyor!

Mehmet Ali Erbil’in kendi işlerinin yoğunluğu nedeni ile hızlı temposuna yetişememesi nedeni ile oyuncu kadrosundan ayrıldığı Türk Malı, yeni sezonu ile bomba gibi ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

Komedi dizi ve filmlerinin usta isimlerinden Ayhan Taş’ı kadrosuna kattıktan sonra, başarılı yönetmen ve oyuncu Hamdi Alkan’da dizinin kadrosuna dahil olmuştu.

Ayhan Taş, ‘Korkut’ karakteri ile izleyenleri gülmekten kırıp geçirmeye hazırlanırken, usta isim Hamdi Alkan’da ‘Mübarek’ karakteri ile izleyici karşısına çıkacak.

Şafak Sezer ve Hasibe Eren’in başrollerini paylaştığı, Seren Fosforoğlu, Anıl İlter, Burcu Binici, Selen Görgüzel Alkan, Ayşe Nur Çetin, Osman Aydın, Arzu Oruç, Serkan Şengül, İlker Korkmaz ve Buse Narcı’nın da oyuncu kadrosunda yer aldığı dizi, yeni sezonda ilk sezonunun aksine Pazar günü değil, Çarşamba günü ekranlara gelecek.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı