Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Tümer Metin ve Gamze Topuz çiftine nazar değdi

Magazin

25 Ağustos 2017 Cuma 14:00:40

Tümer Metin ve Gamze Topuz çiftine nazar değdi

İlişkilerinin başlangıcı ile magazin gündemine haber olan Gamze Topuz ve Tümer Metin çiftinin mutluluğuna nazar değdi. Futbolcu ve oyuncu çift sokak ortasında birbirine girdi.

Tümer Metin ve Gamze Topuz çiftine nazar değdi

Gamze Topuz’un spor hocası sevgilisi ile birlikte iken Tümer Metin ile aşk yaşamaya başlaması, gündemi sarsmış, eski sevgilisi bu durumu uçak’da haberlerden öğrenip, küplere binmişti.

İlişkilerinin başlangıcından bu yana oldukça mutlu olan, bir birlerini ne kadar sevdikleri ve güvendiklerini paylaştıkları fotoğraflar ve notlar ile gösteren çiftin ilişkisine nazar değdi, sokak ortasında kavga ettiler.

Herkesin ortasında Alaçatı sokaklarında sözlü olarak tartışarak kavga eden çiftin tartışması, eğlenmek için girdikleri mekanda başlarken, mekandan ayrıldıktan sonra sokakta da tartışmalarını sürdürdüler.

Olay ile ilgili açıklama yapan Tümer Metin, 8 ayda ilk kez diyerek, bir sorun olmadığını söyleyip, “Gamze ile sekiz ayda bir kez kavga ettik. Her çiftin ve her evde yaşayacağı sözlü bir kavgaydı. Hangimiz yaşamıyoruz ki. Sadece ünlü kişiler olmamız haber değeri katıyor. Şu anda barıştık bir sorun yok mutluyuz.” açıklamasında bulundu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı