Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Tuğba Ekinci ve Nazlı Hamarat birbirlerine girdi

Magazin

9 Eylül 2017 Cumartesi 16:29:14

Tuğba Ekinci ve Nazlı Hamarat birbirlerine girdi

Uzun süredir ekranlardan ve müzik dünyasından uzak olan, ‘O Şimdi Asker’ şarkısı ile ünlenen Tuğba Ekinci, Arnavutköy Balıkçısında birlikte oturduğu Nazlı Hamarat ile birbirine girdi.

Tuğba Ekinci ve Nazlı Hamarat birbirlerine girdi

İşte Benim Stilim yarışmasının yarışmacılarından Nazlı Hamarat ve sevgilisi Aydın Gaffar ile yemek yediği Bebek’te ki Arnavutköy Balıkçısında, sonradan aralarına katılan Tuğba Ekinci ile birbirlerine girdi.

Sohbet ettikleri esnada, Vatan’ın haberine göre, Tuğba Ekinci, Hamarat’ın öldürülen eşi Emir Cevdet Şaşmaş ile ilgili olarak, “Cevdet zavallıydı siz her kavga ettiğinizde benim evimde kalıyordu” demesi sonrasında ortam gerildi, muhabbet ortamı bir anda kavgaya dönüştü.

EŞİ YÜZÜK HEDİYE ETMİŞ

Sinirlerin gerilmesi ile bağırıp çağırmayan başlayan iki isimden Hamarat’ın, Tuğba Ekinci’ye, “Emir sana yüzük hediye etmişti, onun bana hesabını versene” demesi dikkat çekti.

SAÇLARINI YOLDU

Kavga sözlü tartışmanın ötesine taşınınca, ayağa kalkan Tuğba Ekinci, Nazlı Hamarat’ın saçlarından tutup çekerek, “seni öldürürüm” diyerek tehdit etti. Hamarat’ın sevgilisi Aydın Gaffar iki ismi zorla sakinleştirebildi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı