Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Tuba Büyüküstün Tokyo’da Sinema Filmi Çekiyor!

Film Haberleri

2 Temmuz 2018 Pazartesi 10:42:32

Tuba Büyüküstün Tokyo’da Sinema Filmi Çekiyor!

Kara Para Aşk ve Cesur ve Güzel dizilerinde güzelliğiyle ve oyunculuğuyla büyüleyen Türk oyuncu Tuba Büyüküstün yepyeni bir projeye imza atıyor! Rol aldığı diziler sayesinde Ortadoğu ve Asya’da da ünlenen güzel oyuncunun yeni rotası Tokyo oldu! Tuba Büyüküstün Tokyo’da sinema filmi çekecek!

Türk dizi ve filmlerinin güzel ve tatlı oyuncusu Tuba Büyüküstün, kısa süre sonra Japonya’ya gidiyor! Tokyo’da bir bağımsız sinema filmi çekecek olan güzel oyuncu başarısıyla Asya’da da büyülemeye devam edecek. Türkiye’de oynadığı diziler Kara Para Aşk ve Cesur ve Güzel’le Ortadoğu’nun sevilen ve beğenilen kadın oyuncusu haline gelen Tuba Büyüküstün, bu kez rotayı Uzakdoğu Asya’ya Japonya’ya çevirdi. Japonya’da bir sinema filmi projesi yapacak güzel oyuncu, Japonlar tarafından da beğenilecek mi?

Henüz tarihi ve planı tam olarak kesin olmayan projede Tuba Büyüküstün’ün Japonya’da bir sinema filmi çekmesi bekleniyor. Asya’dan gelen teklife ilk etapta olumlu yanıt veren Tuba Büyüküstün, Ortadoğu’daki ününü Asya’da da artıracak!

TUBA BÜYÜKÜSTÜN HAYAT ÖYKÜSÜ

1982’de İstanbul’da dünyaya gelen Tuba Büyüküstün, Mimar Sinan Üniversitesi’nde Sahne Dekorları ve Kostüm Tasarımı bölümünü bitirdi. 2003 yılında ilk dizisinde rol alan Tuba Büyükstün, daha sonra popüler yapımlarda da rol almaya başladı ve çıkışını sürdürdü. Kısa sürede beğenilen güzel oyuncu oyunculuktaki başarısıyla en son Kara Para Aşk ve Kıvanç Tatlıtuğ’la birlikte başrollerde yer aldıkları Cesur ve Güzel dizileriyle ekranlardaydı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı