Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

TRT’de yayınlanan Çizgi Filmde Eşekle İlişki Sosyal Medyayı karıştırdı

Televizyon

5 Ağustos 2018 Pazar 20:26:45

TRT’de yayınlanan Çizgi Filmde Eşekle İlişki Sosyal Medyayı karıştırdı

TRT ekranlarında yayınlanan çizgi filmde Eşekle ilişkiye giren adam sosyal medyayı ikiye böldü. Hem grafikerler hem uzmanlar da ikiye bölünmüş durumda. TRT konuyla ilgili henüz bir açıklama yapmazken olayın detayı merak ediliyor. TRT bu skandal sonrası nasıl bir açıklama yapacak merak ediliyor. Peki o sahne videosu nerede hangi çizgi filmde oldu.

Maysa ve Bulut isimli çizgi film ekrana getiren TRT Çocuk sosyal medyayı ikiye bölmeyi başardı. Temmuz 2018 tarihinde yayınlanan bir bölümünde ekrana gelen sahnede eşekle adam ilişkiye giriyor.

Sosyal medyada “Görünce kanım dondu”, “bunları nereye şikayet ediyoruz” diyerek çeşitli platformlarda video paylaşım rekorları kırdı. Konuyla ilgili ilk olarak Grafikerler devreye girdi ve konuyu açıklamaya çalıştı. Ancak olay yine siz ve bize dönerek içinden çıkılmaz bir durum aldı. Böyle bir çizim nasıl ekrana getirildi, ya da kim çizdi araştırılmaya başlayacak.

TRT’de Hangi Çizgi Filmde Eşekle Adam İlişkiye Girdi!

Sosyal medyada yayınlanan görüntülerde videonun hangi çizgi filmde yayınlandığı ve videonun montaj olup olmadığı araştırıldı. Video Maysa Ve Bulut çizgi filminde gerçekleştiği teyit edildi. Konuyla ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

TRT çocuk kanalında Maysa ve Bulut isimli çizgi filmde ekrana gelen görüntüler sosyal medyada büyük tartışma yaratırken, henüz bir açıklamama gelmesi soru işaretlerini de beraberinde getirdi. TRT Çocuk konu hakkında bir açıklama yapması bekleniyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı