Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

TRT 1’de sağlık programı ‘Doktor Geldi’ başlıyor

Televizyon

8 Eylül 2017 Cuma 16:17:27

Son Güncelleme: 08/09/2017 16:18:00

TRT 1’de sağlık programı ‘Doktor Geldi’ başlıyor

Sağlık Bakanlığının katkıları ile, Doç.Dr. Halit Yerebakan sunuculuğunu üstlendiği Doktor Geldi isimli sağlık programı 11 Eylül 2017 Pazartesi günü TRT 1 ekranlarında başlıyor.

TRT 1'de sağlık programı 'Doktor Geldi' başlıyor

Dr. Halit Yerebakan’ın sunduğu, ‘Doktor Geldi’ programında; hasta hikayeleri, pek çok şikâyetin ‘neden kaynaklandığı’ ve gerçekte ‘neyin habercisi’ olduğu ve evde uygulanabilecek sağlık testleri konuşulacak…

TRT 1 programını şu açıklamalar ile tanıtıyor:

Her şeyin başı sağlık deriz ama çoğu zaman hasta olmadan da doktora gitmeyiz. Evde, işte, sokakta bizi neyin hasta ettiğini bilmez, yiyip içtiklerimize, yattığımız yatağın özelliklerine, giysilerimizin uygunluğuna fazla dikkat etmeyiz. Oysa hasta olmayı önlemek, tedavi olmaktan çok daha kolaydır. Hasta olmayı önleyen yepyeni program Doktor Geldi TRT 1’de başlıyor! Hafta içi her gün Doç.Dr. Halit Yerebakan’nın sunduğu Doktor Geldi hafta içi her gün TRT1 ekranlarında sağlıktaki yeni rehberiniz ve tek adresiniz olacak. Sağlık Bakanlığı’nın katkıları ile hazırlanan programda, a dan z ye sağlık ve sağlıklı yaşama dair her şey bu programda konuşulacak. Alanında uzman doktorlarla daha bilinçli ve daha sağlıklı olmanın tüm tüyoları ekranlara gelecek. Sokaktaki insanlar soracak, uzmanlar yanıtlayacak. Dr. Halit Yerebakan’dan deneyler, hastalardan hikayeler, evde uygulanabilecek sağlık testleri, hangi rahatsızlık neyin habercisi bu programda anlatılacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı