Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Trio Barcarol konseri büyüledi

Kültür Sanat

11 Şubat 2017 Cumartesi 17:35:49

Trio Barcarol konseri büyüledi

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından düzenlenen ve bu yıl ikincisi yapılan Bisanthe Oda Müziği Festivali muhteşem bir konserle devam etti.

Trio Barcarol konseri büyüledi

Keman, viyolonsel ve piyanodan oluşan Trio Barcarol, Süleymanpaşalılara unutulmaz bir gece yaşattı. Kemanda Irina Nikotina, viyolonselde Julia Krepak e piyano Aslı Tuncay’ın yer aldığı topluluk, erken ve geç romantik döneme ait eserleri seslendirdi.

Dinleyicilerin dakikalarca ayakta alkışladığı Trio Barcarol’e konser sonunda çiçek takdim ederek performanslarından ötürü tebrik eden Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, güzel konser için Süleymanpaşalı klasik müzikseverler adına teşekkür etti.

8 gün boyunca her gece birbirinden güzel konserlere ev sahipliği yapan 2. Bisanthe Oda Müziği Festivali, farklı bir konserle sona eriyor.

Son gecenin performansı bakır üflemeli çalgılardan oluşan Brassolist topluluğu olacak.

Konser Namık Kemal Üniversitesi Yerleşkesi Rektörlük Binası’nda bulunan konferans salonunda gerçekleştirecek. Saat 20’de başlayacak konser için 19.15’ten itibaren üniversite girişi ve konser salonu arasında ring hizmeti verilecek.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı