Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Trafik magandaları Suavi’nin aracını sıkıştırdı

Yaşam

15 Ağustos 2017 Salı 23:47:30

Trafik magandaları Suavi’nin aracını sıkıştırdı

Ailesi ile birlikte Balıkesir-İstanbul yolunda seyir halinde iken trafik magandalarının hışmına uğrayan Suavi, şahıslardan şikayetçi oldu.

Trafik magandaları Suavi'nin aracını sıkıştırdı

Ünlü sanatçı Suavi, ailesi ile birlikte trafik de kabus dolu anlar yaşadı. Yaşadıkları korkuyu Sözcü’ye anlatan Suavi, yaşanan olayları şöyle aktardı:

“Balıkesir-İstanbul yolunda aracımla ailemle birlikte yol alırken nizami bir sollamada arkadaki araç selektör yaptı. Sağa geçip pencereden ellerimi dışarı çıkarıp buyur geç işareti yaptım. Ama bunların derdi sanırım başka bir şeydi. Yolda bir buçuk dakika kadar filmlerdeki gibi o araç bizi sıkıştırmaya şarampole yuvarlamaya, hızla giden araçların arasına atmaya çalıştı. Araçta 3 kişiydiler… Sağ tarafımıza gelip küfürler ettiler. Biz yine kaçmaya çalıştık. Yolumuzu kesip durdurmaya çalıştılar refleksle aracın sağından kaçtım. Sol tarafıma girdiler sert bir cisim patlattılar. Olaylar bittiğinde sakinleştiğimizde aracıma sonradan baktığımda sol yan tarafta cama bir şey olmamış ama atılan cisim metali göçertmiş…

Hızla uzaklaştılar daha sonra ama plakayı almıştık. Kemalpaşa Merkez Jandarma Karakolu’na gidip ifade verdim. Daha sonra savcılık devreye girip aracın yakalanması için talimat verdi.

Bu yaşanılanlar bana planlı bir şey gibi geliyor, tecrübelerim onu gösteriyor. Ben son derece sakin ve dikkatli bir sürücüyümdür. Dediğim gibi bunların derdi başka bir şeydi…”

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Yaşam

Yukarı