Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Trabzon Film Festivali’nde Mezarcı’ya 2 ödül!

Film Haberleri

28 Ağustos 2017 Pazartesi 14:30:37

Trabzon Film Festivali’nde Mezarcı’ya 2 ödül!

Emre Altuğ’un başrolünü oynadığı Mezarcı filmi başarıdan başarıya koşuyor. Kısa bir süre önce Los Angeles’da gerçekleşen Cinefest’de yarı finale kadar gelen Mezarcı, Trabzon Film Festivali’nden 2 ödül ile döndü.

Trabzon Film Festivali'nde Mezarcı'ya 2 ödül!

11 Ağustos’da vizyona giren Mezarcı filmi, Trabzon Film Festivali’nde ‘En İyi Erkek Oyuncu’ ve ‘En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu’ ödüllerini alarak, 2 ödüle birden layık görüldü.

Talip Karamahmutoğlu’nun hem senaristliğini hem yönetmenliğini üstlendiği Mezarcı’nın başrollerinde Emre Altuğ ile Nilay Erdönmez yer aldı. En İyi Erkek Oyuncu ödülünü Emre Altuğ alırken, En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülünü dizi de Hayati karakterine can veren Adem Yılmaz oldu.

Filmde bu üç ismin yanı sıra Orhan Aydın, Mustafa Uzunyılmaz, Turan Özdemir, Sadık Gürbüz, Hikmet Karagöz, Hakan Eksen ve Bülent Çiftçi gibi isimlerde yer aldı.

Film de ki performansı ve başarısı ile adından söz ettiren ünlü şarkıcı ve oyuncu Altuğ, “Milyonlarca yıldır yok etmek için uğraştığımız doğa; eğer aynı şiddeti bize gösterirse, onun bizi yok etmesi uzun sürmeyecek. Bu yüzden doğaya özenli davranmalıyız. Bu sebeple bu ödülü doğa ile savaşanlara değil, doğa için savaşanlara armağan ediyorum” açıklamasında bulundu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı