Yılların usta oyuncusu ve yakışıklısı Tom Cruise’e neler oldu? Tom Cruise hakkında neler söylendi? Haber ve nedeni merak konusu oldu.

Üç defa Altın Küre kazanan, 2006’da “Dünyanın En Güçlü Ünlüsü” seçilen, Hollywood’a yeteneği kadar yakışıklılığı ile de damga vuran Amerikalı oyuncu Tom Cruise son zamanlarda dünyanın en çok konuşulan ve merak edilen ünlüsü oldu.

Teşkilat Cihangir öldü mü? Ceyhan Mengiroğlu diziden neden ayrıldı? Teşkilat Cihangir öldü mü? Ceyhan Mengiroğlu diziden neden ayrıldı?

tom-cruise

Bir öğretmen annenin ve elektrik mühendisi bir babanın oğlu olarak dünyaya gelen fakat dünyada en fazla para kazanan ve kazandıran oyuncu olarak tarihe geçen ve yakışıklılığı ile de tüm dünyayı kendine hayran bırakan ünlü isim neden mi merak konusu oldu?

YAŞLI TOM

Geçtiğimiz ay gittiği bir beyzbol maçında şiş suratı ile ekranlara yansımış ve akabinde estetik iddiaları ile gündeme gelen usta oyuncu Tom Cruise, önceki gün de İngiltere’de görüntülendi. Fakat bu defa yüzündeki şişlikler indiği için yüzündeki değişim şaşırttı.

TOM YAŞLI

Yeni filmi için uçuş dersleri almaya başlayan oyuncu bilindiği üzere filmlerindeki tehlikeli sahnelerde genellikle dublör kullanmıyor. Hatta bir set ekibi çoğu defa hayatta kalıp kalmayacağını merak ettikleri sahnelerde bizzat oynadığını dile getirmişti. Geçtiğimiz günlerde de canlandıracağı rol gereği uçuş dersi almaya gittiğinde görüntülenen aktör kendisini görüntüleyen fotoğrafçıların önünden hızla geçerek gözden kayboldu.

618faaf14e3fe016f40ef357

59 yaşında olan Tom Cruise birçok yaşıtından çok daha formda olduğunu biliyor, duyuyor ve görüyoruz ama kendisinden gelen son karelerde vücut yapısında olmasa da yüzünde çok ciddi bir yaşlanma olduğu aşikar. Yani sonuç; Tom Cruise da olsanız yıllara ve yerçekimine yeniliyorsunuz.

tom-cruise-taninmayacak-halde-yill-dnHt_cover