Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Tolgshow’un Yeni Haftada Konuğu Saba Tümer Olacak!

Televizyon

8 Temmuz 2018 Pazar 14:30:41

Son Güncelleme: 08/07/2018 11:28:11

Tolgshow’un Yeni Haftada Konuğu Saba Tümer Olacak!

Ekranlarının sevilen komedi programı Tolgshow, Tolga Çevik’in sunumuyla yine kahkahaya boğacak! Sevilen komedi programının bu haftaki konuğu da kahkahalarıyla ünlü Saba Tümer! Eğlencenin, komedinin had safhaya ulaşacağı Tolgshow 14 Temmuz Cumartesi günü saat 22.15’te Saba Tümer’li yeni bölümüyle Fox Tv ekranlarınd a olacak! 

Fox Tv’nin sevilen komedi programı Tolgshow, yeni bölümüyle bomba gibi geliyor! Tolga Çevik’in sunumunda izleyenlere keyifli saatler yaşatan komedi programı Tolgshow’un bu haftaki konuğu Saba Tümer oldu! Gülmeleri ve kahkahalarıyla bilinen Saba Tümer kahkahalarıyla bu kez Tolgshow’u inletecek! Tolgshow’un Saba Tümer’li yeni bölümü 14 Temmuz Cumartesi günü saat 22.15’te FOX TV ekranlarında olacak!

Tolgshow 16. Bölüm (Saba Tümer) 1. ve 2. Tanıtım Yayınlandı!


Eğlencenin ve kahkahanın bir an olsun eksilmediği Tolgshow’un yeni bölümünde de eğlence had safhaya ulaşacak! Seyircilerin şimdiden merakla beklediği Saba Tümer’li yeni bölüm heyecanla bekleniyor. 14 Temmuz Cumartesi yeni bölümüyle Tolgshow reyting sıralamasında da iyi bir sonuç alacağa benziyor. 7 Temmuz Cumartesi günlük programda Tolgshow reytinglerde 10. sırada yer bulmuştu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı